آخرین اخبار در مورد شنیده شدن صدای تیر و انفجار اطراف بیت خامنه ای

مجله ویدیویی بدون سانسور توفیدز، حاوی آخرین اخبار ایران و جهان، ویدیوهای طنز سیاسی و دینی، ویدیوهای افشاگرانه و سکس اسلامی، دوربین مخفی و مطالب بزرگسالان 18+، سرگرمی و فیلم.

جستجوی توفیدز

مطالب مرتبط

آخرین اخبار در مورد شنیده شدن صدای تیر و انفجار اطراف بیت خامنه ای

اهمیت:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...

عتراضات_سراسری #اعتصابات_سراسری #قیام_سراسری
#تبریز #پرسپولیس_تراکتور

© Copyright Notification: This video is originally produced by IranTV on youtube (youtube.com/IranTV) and all rights are preserved for us. using our contents without permission results in our legal claim.

حوالی ساعت 7 بعد از ظهر جمعه، افرادی که در اطراف خیابان پاستور، جمهوری و انقلاب در تهران ساکن بودند، شنیده شدن صداهای عجیبی را به خبرگزاری ها اعلام کردند . این خبر برای اولین بار در کانال تلگرام عصر ایران منتشر شد اما تنها 5 دقیه پس از انتشار آن ، این خبر از خروجی های خبرگزاری و کانال تلگرامی حذف شد.
سخنگوی نیروی انتظامی تهران بزرگ در این رابطه اعلام کرد که هیچ اتفاق امنیتی رخ نداده است و شاید صداهای شنیده شده مربوط به یک تعقیب و گریز معمولی باشد که این بار در حوالی خیابان پاستور رخ داده است. اما فردی به نام محسن مهرابی که گویا از کارکنان فروشگاهی به نام گلهای زعیم در میدان حر است در صفحه اینستاگرام خود می گوید که این صدا ها تنها چند صدای تیر نبود و صدای اول شبیه یک انفجار بود و سپس نیروهای امنیتی مانند مور و ملخ در اطراف منطقه حاضر شدند، تعداد معدود مغازه هایی را که باز بودند مجبور به تعطیلی کردند و سپس برای حدود 30 دقیقه مسیرهای اطراف مسدود شد.
هنوز هیچ خبر رسمی بیشتری در مورد این اتفاق منتشر نشده اما در شبکه های مجازی دو فرضیه فعلا مطرح شده است که مورد اول اقدامی نمایشی از سوی حکومت است که به منظور منحرف کردن افکار عمومی از اعتراضات انجام شده است و مورد دوم می تواند مربوط به تهدید اخیر رئیسی موساد باشد که گفته بود نشان خواهیم داد که سران ر ج ا حتی در خانه هایشان امنیتی ندارند.
گفتنی است که اسن روزها پیگیری اخبار از رسانه های ر ج ا بسیار دشوار شده است چرا که حتی پیدا کردن یک خبر درست در میان انبوه اخبار ساختگی عوامل صدا و سمای رژیم مانند یافتن سوزن در انبار کاه است. نمونه آخر آن همان مصاحبه ساختگی صدا و سما در مورد خرید با یارانه های واریزی که کاشف به عمل آمد فرماندار خونخوار شهریار یکی از بازیگران آ« بوده است. و چه زیبا گفت عزیز نسین، نویسندهٔ مشهور ترک که دیکتاتورها و مستبدین «تمامی حرفهایشان دروغ است، جز مواردی که تکذیب می‌کنند!».
مواضع خامنه‌ای نیز مصداق این حرف است. هنگامی که در آبان۹۸ با گران کردن بنزین قیام بالا گرفت و شعله ور شد خامنه‌ای به‌صحنه آمد و گفت: «بنده تخصص این کار را ندارم!». اما بی‌درنگ گفت: «لکن اگر سران سه‌قوه تصمیم بگیرند» که بنزین را گران کنند «من حمایت می‌کنم!

اپلیکیشن مویابل سایت

مطالب دیگر