آخرین هشدارها به خامنه‌ای برای کناره‌ گیری از قدرت

آخرین هشدارها به خامنه‌ای برای کناره‌ گیری از قدرت به همراه اخبار ایران و جهان، فیلم، ویدیویهای سکس اسلامی و دوربین مخفی و دیگر مطالب سرگرم کننده در مجله ویدیویی توفیدز.

جستجوی سایت

آخرین هشدارها به خامنه‌ای برای کناره‌ گیری از قدرت

#اعتراضات_سراسری #اعتراضات_مردمی #براندازم

به قلم ابوالفضل قدیانی

باید به این جبار خودپرست گفت: چه کسی بیشتر از علی خامنه‌ای توانسته ایمان دینی مردم را تضعیف کند و با ابزاری کردن دین جهت سرکوب، تحمیق و فریب مردم و ایجاد اختناق ، اکثریت جوانان کشور را دین‌گریز و دین‌ستیز کند؟ چه کسی بیش از علی خامنه‌ای توانسته امید و خوش‌بینی مردم را نسبت به آینده تبدیل به ناامیدی و یأس و افق دید آنان را تاریک کند به‌طوری که در صد حیرت‌آوری از جوانان کشور دنبال مفری می‌گردند که خود را از شر وی و سرکوبگرانش و بن‌بستی که برای کشور ایجاد کرده خلاص کنند، تا شاید بتوانند در فضایی آزاد به آرامش و عدالت نسبی دست یابند. البته علیرغم این اوضاع اسفبار و سعی و تلاش بسیار حکومت جهت ناامید کردن مردم از تغییر نظام، مردم همچنان به تغییر نظام جمهوری اسلامی امیدوارند.

چه کسی جز خودکامه متکبر ایران علی خامنه‌ای می‌توانست چنین دولت نا لایق بی‌کفایت و ناکارآمدی را با سوء مدیریت شدید به مردم تحمیل کند که سقف تفکر رئیسش آن است که به مردم به چشم مساکینی بنگرد که منتظر یک وعده طعام از طرف دولت دست‌نشانده‌اش می‌باشند؟ کدام دشمن بیشتر از علی خامنه‌ای می توانست این چنین آرامش و امنیت را از مردم سلب کند و نا امنی را در جامعه تا حدی گسترش دهد که جامعه ایران در ردیف پر استرس ترین و مضطرب‌ترین جوامع در میان کشورهای جهان قرار گیرد؟

البته پر روشن است که هنگامی که جبار ایران از امنیت دم می زند منظورش امنیت شخص خود، اعوان و انصار و طرفدارانش می باشدکه در صد اندکی از ملت ایران را تشکیل می‌دهند. اساساً میان امنیت علی خامنه‌ای و طرفدارانش از یکسو و امنیت مردم از سوی دیگر نسبتی معکوس برقرار است . تمام تلاش وی بر این معطوف است که با ایجاد نا امنی در میان مردم، سکوت قبرستانی در جامعه ایران ایجاد کند. آیا کسی مانند علی خامنه‌ای می‌توانست این چنین ثروت و سرمایه ملت را به غارت و چپاول برد و بخش عظیمی از این سرمایه را هزینه‌جاه‌طلبی ها و قدرت‌طلبی‌های خود کند و مابقی را در نهادهای پیدا و پنهانی که مستقیماً تحت امر و سلطه وی قرار دارند گردآوری کند و مردم را در فقر و فلاکت به خاک سیاه بنشاند؟

© Copyright Notification: This video is originally produced by IranTV on youtube (youtube.com/IranTV) and all rights are preserved for us. using our contents without permission results in our legal claim.

مطالب مرتبط

اشتراک در
اطلاع از
0 نظر
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها