آخوندهای قم هم با شعارهای ضد خامنه ای به خیابان آمدند!

مجله ویدیویی بدون سانسور توفیدز، حاوی آخرین اخبار ایران و جهان، ویدیوهای طنز سیاسی و دینی، ویدیوهای افشاگرانه و سکس اسلامی، دوربین مخفی و مطالب بزرگسالان 18+، سرگرمی و فیلم.

جستجوی توفیدز

مطالب مرتبط

آخوندهای قم هم با شعارهای ضد خامنه ای به خیابان آمدند!

اهمیت:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...

#اعتراضات_سراسری #اعتصابات_سراسری #قیام_سراسری
#تبریز #پرسپولیس_تراکتور

© Copyright Notification: This video is originally produced by IranTV on youtube (youtube.com/IranTV) and all rights are preserved for us. using our contents without permission results in our legal claim.

امروز در شبکه های مجازی تصاویری از کشیده شدن اعتراضات منتشر شد که در آن در میان مردم معترض گروهی حدودا 20 نفر از طلبه های حوزه به اصطلاح علمیه قم نیز دیده می شد که به همراه مردم به اعتراض و سر دادن شعار علیه ر ج ا پرداختند. شعار هایی که در میان آن ها مرگ ر دیکتاتور را هم می شد شنید و شاید این اولین بار باشد که چنین صحنه در مرکز عقیدتی ر ج ا یعنی شهر فم شکل می گیرد. اتفاقی که حتی موجب شد که فرمانداری استان قم طی بیانیه ای آن را تکذیب کند و بگوید که عده ای ضد انقللاب در لباس روحانیت بودند که برای خرب کردن وجهه روحانیت به معترضان خیابانی پیوستند.
اعتراضات سراسری در ایران در حالی روزبه روز گسترده تر می شود که به تدریج دیگر سانسور رسانه های جهانی هم بی اثر شده است و صدای آزادی خواهی مردم ایران در جهان در حال شنیده شدن است.
خبرگزاری «ای‌بی‌سی نیوز» در گزارشی نوشت صدها ایرانی در شهرهای مختلف در سراسر کشور به خیابان‌ها آمدند و در اعتراض به وضعیت فلج کننده سیاسی و اقتصادی تظاهرات کردند.

اپلیکیشن مویابل سایت

مطالب دیگر