آدمکش آمریکایی، فیلمی در مورد تسلیحات اتمی ایران و حمله به اسرائیل

آدمکش آمریکایی، فیلمی در مورد تسلیحات اتمی ایران و حمله به اسرائیل به همراه اخبار ایران و جهان، فیلم، ویدیویهای سکس اسلامی و دوربین مخفی و دیگر مطالب سرگرم کننده در مجله ویدیویی توفیدز.

جستجوی سایت

آدمکش آمریکایی، فیلمی در مورد تسلیحات اتمی ایران و حمله به اسرائیل

دانلود فیلم

معرفی فیلم آدمکش آمریکایی
American Assassin

این فیلم که محصول سال 2017 آمریکاست به زندگی یک مامور جوان CIA می پردازد که دوست دخترش را در یک عملیات تروریستی جهادی از دست داده و اکنون تمام فکر و ذهنش انتقام از عاملین ترور در جهان است. از سوی دیگر، جمهوری اسلامی ایران به عنوان سردمدار تروریسم جهانی، پس از امضای برجام و با توجه به نظارت آژانس اتمی، تا مدتی امکان غنی سازی اورانیوم برای ساخت بمب اتم در داخل کشور را از دست داده و مسئولان بلندپایه رژیم به صورت پنهانی و با پرداختهای کلان به تعدادی  آدمکش، در پی خرید یک بمب اتمی در اروپا برای حمله به اسرائیل است و نابودی و محو این کشور از روی نقشه هستند و …

بسیار جای تاسف است که ایرانی که روزگاری در نزد مردم جهان ارج و قربی داشت،
به واسطه مشتی ناآگاه و نیز خائنین به وطن به اشغال ملایانی در آمده که ذره ای آبرو برای ایرانیان در جهان باقی نگذاشتند و هرگاه که از ایران صحبت می شود، صحبت تروریسم، کشتار، بمب اتم و … به میان می آید.

هرچند داستانی این فیلم خیالی است،اما خودمان هم می دانیم که چرا در فیلم، ایرانیان (حکومت ایران) پشت تروریسم بین الملل و معاملات سلاح کشتار جمعی معرفی می شوند.

به امید اینکه جرات و غیرت به مردمان ایرانی برگردد و ایران زمین هر چه زودتر از لوث وجود آخوند و اسلام پاک شود تا دفعه بعد که فیلمی در مورد ایران ساخته می شود، فیلمی باشد که با دیدن آن به ایرانی بودنمان افتخار کنیم،نه اینکه از خجالت آب شویم.

با توجه حساسیت موضوع و علی رغم جذابیت فیلم، هنوز بعد از 4 سال هیچ استودیویی جرات دوبله کردن فیلم را به خودش نداده.

در صورت تمایل، امکان تماشای این فیلم به صورت آنلاین و با زیرنویس فارسی در سایت ایران فیلم پلاس وجود دارد و توصیه می شود که این فیلم را از دست ندهید:

لینک پخش آنلاین فیلم:

https://t.me/iranfilmpluscom/1413

تریلر فیلم

مطالب مرتبط

اشتراک در
اطلاع از
0 نظر
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها