آشنایی با شیرین ده بزرگی، فاحشه ای که در دوبی احمدی نژاد را تر و خشک کرد!

آشنایی با شیرین ده بزرگی، فاحشه ای که در دوبی احمدی نژاد را تر و خشک کرد! به همراه اخبار ایران و جهان، فیلم، ویدیویهای سکس اسلامی و دوربین مخفی و دیگر مطالب سرگرم کننده در مجله ویدیویی توفیدز.

جستجوی سایت

آشنایی با شیرین ده بزرگی، فاحشه ای که در دوبی احمدی نژاد را تر و خشک کرد!

پرستو فاحشه شیرین ده بزرگیآشنایی با فاحشه ولایت و پرستوی اطلاعاتی و تجاری رژیم با نام شیرین ده بزرگی فرزند فرهاد، واسطه و دلال بزرگ ارگان های نظامی رژیم آخوندی و یکی از رانتخواران بزرگ ماشین آلات و تجهیزات خاص:

چندی قبل محمود احمدی نژاد پارازیت رژیم، در نمایشگاه دوبی اکسپو شرکت کرد و دوبی را محل تبلیغات و فعالیت به اصطلاح سیاسی قرار داد.
در این میان ویدیوهایی از عکاسی زنان و دختران نیمه برهنه و بدون حجاب با احمدی نژاد متشر شد که برای بسیاری جای سئوال بود که این فاحشگان، چه کسانی هستند.
شیرین ده بزرگی فاحشه ولایت در دوبییکی از این پرستوی صادراتی نظام به دوبی که بسیار دور و بر احمدی نژاد می پلکید و وی را تر و خشک می کرد و تصاویر و عکسهایش رسانه ای شد، کسی نبود به غیر از فاحشه ولایت، شیرین ده بزرگی با نام مستعار افشون!
فشون پرستوی نظام در دوبیشیرین ده بزرگی با نام مستعار «افشون» پس از سوختن پدرش در ارتباطات گسترده با اسفندیار رحیم مشایی جایگزینش شد و سالهاست که مسبب از بین رفتن بیت المال تحت عناوینی چون پورسانت و دور زدن تحریم هاست.

او با دایر کردن زیر ساخت هایی از این محل در کشورهای امارات، چین و ترکیه سالهاست که دلارهای ایرانی را نشانه گرفته است و با استفاده از فاکتورهای جنسیتی و مالی با نزدیکی به شخصیت های تصمیم گیر، امپراطوری پدر را توسعه داده است.