آغاز اختلاف سپاه و رئیسی؟ سپاهی سرشناس: رئیسی ما را فریب داد و مثل احمق ها از او دفاع کردیم

آغاز اختلاف سپاه و رئیسی؟ سپاهی سرشناس: رئیسی ما را فریب داد و مثل احمق ها از او دفاع کردیم به همراه اخبار ایران و جهان، فیلم، ویدیویهای سکس اسلامی و دوربین مخفی و دیگر مطالب سرگرم کننده در مجله ویدیویی توفیدز.

جستجوی سایت

آغاز اختلاف سپاه و رئیسی؟ سپاهی سرشناس: رئیسی ما را فریب داد و مثل احمق ها از او دفاع کردیم

سخنرانی هایی که امروز برخی سران جکومتی در سالروز رفراندوم دروغین آری به ج.ا ارائه کردند نشان می دهد که اختلاف ها در ر.ج.ا به بالاترین سطح ممکن رسیده است. در واقع پس از انتحابات کودتا گونه و نمایشس سال 1400 ، حکومت بر این باور بود که با یکدست کردن جریانات سیاسی می تواند به اهداف سیاسی داخلی و خارجی خود برسد و شرایط را تحت کنترل بگیرد. اما اکنون با گذشت نزدیک به یکسال از این اینتخابات و ناکارامد بودن دولت جدید، افزایش گرانیها، بیشتر شدن مناقشات بین المللی و کاهش منابع مالی، به نظر می رسد که اختلاف میان باندهای حکومتی هم افزایش یافته. تا آنجا که برخی از سپاهیان که سال گذشته تمام قد پشت ابراهیم رئیسی برای تصدی ریاست جمهوری ایستاده بودند اکنون سعی دارند که مسیر خود را از او جدا نشان دهند. در همین راستا پاسدار ذولقدر از سپاهسان با نفوز در مصاحبه ای با خبرگذاری رکنا گفته است که در مقطعی ابراهیم رئیسی ما و بدنه سپاه را فریب داد، ما فکر میکردیم که او انقلابی است و از سپاهی که قرار است پاسدار انقلاب باشد دفاع می کند، اما گویا او اکنون به فکر حفظ قدرت افتاده و در معامله با غرب، می خواهد پاسداران انقلاب را بفروشد. او گفته که سپاه هیچگاه انتظار نداشت که از دفتر ریاست جمهوری نامه ای دریافت کند مبنی بر اینکه باید فعالیت های موشکی را برای مدتی کاهش دهیم.
او همچنین از وعده های دروغین ابراهیم رئیسی در مورد رفع بیکاری و فقر هم انتقد کرده است. البته بر همگان واضح است که این انتقادات نه از سر دلسوزی برای مردم و کشور که در ادامه جنگ گرگ ها و کفتاران در ج.ا برای تصاحب قدرت است.
اما این مانع از درک این واقعیت نمی شود که از ویژگیهای دولت ابراهیم رئیسی افزایش قابل انتظار عوام‌فریبی و پشت سرگذاشتن رکوردهای دروغ‌گویی در کارنامه چند ماهه‌اش می‌باشد. او که بنا به‌گفته یکی از اصلاح‌طلبان تنها برای یکدست کردن حکومت و بستن هر گونه شکاف از سوی خامنه‌ای به پست ریاست‌جمهوری منصوب گردیده است، حتی قادر نیست وظایف ساده و اولیه این کار را انجام دهد.
علی صوفی، وزیر کار دولت محمد خاتمی اعتراف می‌کند که: «رئیسی آمد تا جایگاه ریاست‌جمهوری را اشغال کند، نه آن که کار خاصی انجام دهد. قرار بود رئیسی رئیس‌جمهور شود بر همین اساس ابر و باد و مه و خورشید و فلک دست به دست هم دادند تا رئیسی با تحمیل هزینه‌های سنگین رئیس‌جمهور شود. در واقع هدف اصلی یکدستی حاکمیت بود، به همین دلیل امروز همه امور به روزمرگی می‌گذرد»

© Copyright Notification: This video is originally produced by IranTV on youtube (youtube.com/IranTV) and all rights are preserved for us. using our contents without permission results in our legal claim.