آغاز جنگ میان سران رژیم | شنیده شدن صدای عجیب در آسمان تهران و بیانیه سپاه در انتقاد شدید از ارتش

آغاز جنگ میان سران رژیم | شنیده شدن صدای عجیب در آسمان تهران و بیانیه سپاه در انتقاد شدید از ارتش به همراه اخبار ایران و جهان، فیلم، ویدیویهای سکس اسلامی و دوربین مخفی و دیگر مطالب سرگرم کننده در مجله ویدیویی توفیدز.

جستجوی سایت

آغاز جنگ میان سران رژیم | شنیده شدن صدای عجیب در آسمان تهران و بیانیه سپاه در انتقاد شدید از ارتش

#زن_زندگی_آزادی #اعتراضات_سراسری #مهسا_امینی #ایران #خامنه_ای #شاهزاده_رضا_پهلوی #نه_به_جمهوری_اسلامی #مهسا_امینی #ایران

اهالی برخی مناطق در غرب تهران، شب گذشته را با شنیده شدن صداهایی عجیب در آسمان سر کردند. مطابق ویدیوهایی که از سوی تعداد قابل توجههی از شهروندان تهرانی ارسال شده است، حدود یک ساعت در آسمان تهران، جنگنده های در حال پرواز بودند و برخی از شنیده شدن صدای چند انفجار سهمگین در تهران خبر دادند.
این اتفاق پس از موج جدید و خاموش نشدنی اعتراضات دانشجویان دانشگاه های تهران رخ میدهد و بیم آن را مجددا افزایش داده که ر خونخوار عل یخامنه یای به دنبال پیاده سازی جنایاتی دیگر مانند شاهچراغ باشد. در همین راستا گزارش هایی از دستگیری یک خرابکار که از نیروهای لباس شخصی شناخته شده توسط مردم در ایستگاه مترو تهران به دست رسیده است……

© Copyright Notification: This video is originally produced by IranTV on youtube (youtube.com/IranTV) and all rights are preserved for us. using our contents without permission results in our legal claim.

مطالب مرتبط