آلمان، کمک مالی به مرکز شیعه وابسته به جمهوری اسلامی و خامنه‌ای را قطع می‌کند

مجله ویدیویی بدون سانسور توفیدز، حاوی آخرین اخبار ایران و جهان، ویدیوهای طنز سیاسی و دینی، ویدیوهای افشاگرانه و سکس اسلامی، دوربین مخفی و مطالب بزرگسالان 18+، سرگرمی و فیلم.

جستجوی توفیدز

مطالب مرتبط

آلمان، کمک مالی به مرکز شیعه وابسته به جمهوری اسلامی و خامنه‌ای را قطع می‌کند

اهمیت:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...

دولت آلمان کمک های مالی به یک نهاد مذهبی شیعی وابسته به جمهوری اسلامی را به دلیل حمایت از اقدامات ضداسرائیلی و برگزاری مراسم ضد یهودیِ «روز قدس» در آلمان قطع می‌کند.

به گزارش رادیو آلمان، روزنامه آلمانی بیلد اعلام کرده که وزیر کشور آلمان توقف حمایت مالی از «فدراسیون جمعیت‌های شیعه آلمان» را اعلام کرد.

این مرکز مذهبی وابسته به «مرکز اسلامی هامبورگ» تحت کنترل علی خامنه ای است و تا کنون صدها هزار دلار به نام فعالیت «علیه تندروی مذهبی و کمک به آشتی مذاهب» دریافت کرده است.

این در حالیست که گزارش های روزنامه بیلد و دولت آلمان حکایت از نفوذ تندروهای مذهبی در آن دارد. همچنین گزارش شده که حمیدرضا ترابی، نماینده رهبر جمهوری اسلامی رئیس حوزه علمیه هامبورگ، راهپیمایی موسوم به «روز قدس» علیه اسرائیل را تدارک دید و برخی از اعضای مرکز اسلامی هامبورگ نیز در این راهپیمایی حضور داشتند؛ راهپیمایی که تاکید آن بر نابودی اسرائیل است.

در گزارش بیلد از آخوند محمود خلیل‌زاده نیز نام برده شده است. آقای خلیل‌زاده از اعضای هیئت مدیره فدراسیون جمعیت‌های شیعه آلمان است که مستقیما تحت تاثیر رهبری جمهوری اسلامی فعالیت دارد. نام او یکسال پیش هم در رسانه‌های آلمان مطرح شد.

فرانک والتر اشتاین‌مایر، رئیس جمهور آلمان یکسال پیش از فدراسیون جمعیت‌های شیعه آلمان دعوت کرد که خلیل‌زاده نیز در این دیدار حضور داشت. رسانه‌ها همان زمان از رئیس جمهوری آلمان برای دعوت از یک گروه «ضداسرائیلی»‌ انتقاد کرده بودند.

ایالات متحده بارها جمهوری اسلامی را متهم به تلاش برای نابودی اسرائیل کرده و اعلام کرده است که از این کشور در مقابل تهدیدهای مقامات ایران دفاع می کند.

اپلیکیشن مویابل سایت

مطالب دیگر

Subscribe
خبر بده در مورد
0 نظر
Inline Feedbacks
نمایش تمامی نظرات