آلمان نقشه محرمانه جمهوری اسلامی برای فرار از سقوط را افشا کرد

آلمان نقشه محرمانه جمهوری اسلامی برای فرار از سقوط را افشا کرد به همراه اخبار ایران و جهان، فیلم، ویدیویهای سکس اسلامی و دوربین مخفی و دیگر مطالب سرگرم کننده در مجله ویدیویی توفیدز.

جستجوی سایت

آلمان نقشه محرمانه جمهوری اسلامی برای فرار از سقوط را افشا کرد

© Copyright Notification: This video is originally produced by IranTV on youtube (youtube.com/IranTV) and all rights are preserved for us. using our contents without permission results in our legal claim.

درود… خبرگزاری یونگ ولت آلمان با انتشار یک نامه با قالب نامه های شورایعای امنیت ملی، از طرح محرمانه ر ج ا برای عبور از بحران سقوط پرده برداشته است. طرحی که هموطنانمان باید با آگاهی از آن به خنثی شدن این حیله جدید از سوی سران رژیم کمک کنند. در این طرح 20 سر فصل ذکر شده است . از جمله شرکت در مناقشه روسیه و اوکراین ، حمایت از بلوک شرق و تشکیل گروهی در مقابل ناتو
1) همکاری امنیتی با با کشور هایی همچون چین و روسیه برای گسترش دستگیری ها
2) فیلتر کرد اساتید دانشگاه و افرادی که مشاغل حساس و تاثیرکذار دارند و اخراج ناموافقان نظام و کسانی که مطابق این سند ولایتمداری آن ها اثبات نشده است.
3) مجدود کردن دسترسی به رسانه ها، شامل بازگشت محدودیت های شدید و مبارزه با ماهواره ها و مسدود کردن سایت های خبری حتی داخلی که در چهارچوب تعیین شده حرکت نکنند.
4) دو برابر کرد پایگاه های بسیج با محوریت استفاده از ابزارهای تبلیغی برای جذب تعداد بیشتری از شهروندان
5) استفاده نامحسوس از هنرمندان، ورزشکاران و اینفلوئنسرها در فضای مجازی برای دهوت مردم به تحمل سختی ها و تبلیغ در راستای منافع نظام
6) به کار گیری نیروهای سیاسی تاریخ مصرف گذشته جهت ایجاد احساس افزایش آزادی های سیاسی.
گفتنی است که در رابطه با مورد آخری که ذکر شد، و بنابر اخباری که چندی پیش نیز منتشر شده بود، بن بست سیاسی در کشور علی خامنەای را بە نوشیدن جام زهر مقدماتی ناچار کردە است. و بنابە گفتە منابعی در حفاظت اطلاعات سپاه پاسداران پس از جلسات پی در پی فرماندهان سپاه، نمایندگان وزارت اطلاعات، شورای عالی امنیت ملی و بیت رهبری در دو روز گذشتە، علی خامنەای را ناچار کردەاند که اجازە دهد بستر لازم برای بازگشت اصلاح طلبها با پوشش انتقاد از وضعیت کشور و آزادیخواهی فراهم شود. بنابراین گزارش در بازە زمانی مشخص ابتدا محمد خاتمی و تئوریسینهای محدود شدە اصلاح طلب با بیانیەها و سخنرانیهای در ظاهر حمایت از مردم فعالیت خود را از سر میگیرند و سپس میرحسین موسوی و مهدی کروبی هم با رفع حصر بتدریج وارد عرصە می شوند.
به گفته منابع آگاه در حفاظت اطلاعات سپاه بدین منظور مذاکراتی با میانجیگری محمد خاتمی با رهبران اصلاح طلب دربند شروع شدە. گفته می شود که میرحسین موسوی و مهدی کروبی گفتەاند تنها در صورت اعادە حیثیت از آنها و اعلام تخلف وزارت کشور دولت احمدی نژاد در انتخابات ٨٨ حاضرند برای حفظ نظام جمهوری اسلامی همکاری کنند.
در این بین قربانی کردن محمود احمدی نژاد رئیس جمهور پیشین ممکن است باعث افشاگری احمدی نژاد و یارانش شود. بە همین دلیل نمایندە بیت خامنه ای با محمود احمدی نژاد وارد گفتگو شدە تا در مقابل آزادی اسفندیار رحیم مشایی و حمید بقایی و بقیە نزدیکان سیاسی رئیس جمهور قبلی، احمدی نژاد از خود نرمش نشان دادە و در راستای حفظ نظام سکوت کند.
از سوی دیگر از واشنگتن به گوش می رسد که جمهوری اسلامی از طریق پادشاهی قطر بە آمریکا پیام محرمانەای دادە مبنی بر اینکە نظام جمهوری اسلامی درحال تغییر ساختاری است و جو بایدن باید از این روند حمایت کند زیرا باعث تغییر رفتار جمهوری اسلامی خواهد شد.
اتفاقاتی که نشان می دهد که مردم ایران باید بیش از پیش هوشیار باشند کە طرح بازگشت اصلاح طلبان در قالب جریان آزادیخواه و منتقد جمهوری اسلامی روند رو بە گسترش تغییر نظام جمهوری اسلامی را متوقف نکند.
طبق اخبار انتشاریافته،نیروهای امنیتی برای لغو تجمع سراسری با صدها معلم تماس گرفته و آنها را تهدید کرده‌اند و صدها تن از فعالان صنفی را به مراجع امنیتی برده‌اند. مبارزۀ دلیرانه، پیگیر و هماهنگ معلمان و بازنشستگان کشور در ماه های اخیر نمونۀ درخشانی از پاگیری جنبش اعتراضی سراسری در میهن ما برضد بی عدالتی و ظلم حاکمیت جمهوری اسلامی است. حمایت از این مبارزه وظیفه همۀ نیروهای مترقی و آزادی خواه کشور است…..

به گزارش سایت زمانه، مجلس شورای اسلامی ایران صبح یک‌شنبه یکم اسفند لایحه‌رتبه بندی حقوق فرهنگیان را که از شورای نگهبان بازگردانده شده بود، پس از رفع «ایرادات»، تصویب کرد.

سخنگوی شورای نگهبان چندی قبل گفته بود که مصوبه مجلس با اصل ۵۷ قانون اساسی که می‌گوید «طرح های قانونی و پیشنهادها و اصلاحاتی که نمایندگان در خصوص لوایح قانونی عنوان می کنند و به تقلیل درآمد عمومی یا افزایش هزینه های عمومی می انجامد, در صورتی قابل طرح در مجلس است که در آن طریق جبران کاهش درآمد یا تامین هزینه جدید نیز معلوم شده باشد»، مغایر است.

دولت ابراهیم رئیسی اعلام کرده بود که تنها ۱۲,۵ هزار میلیارد تومان بودجه برای رتبه‌بندی حقوق فرهنگیان در نظر گرفته است. مجلس چندی قبل ادعا کرد که این رقم را به ۴۰ هزار میلیارد تومان افزایش داده است تا ضد و نقیض‌گویی در باره این لایحه بیشتر شود.

محمد حبیبی، سخنگوی کانون صنفی معلمان ایران در پیوند با این موضوع به «جامعه ۲۴» گفت:

«طی این مدت در صحبت‌های نمایندگان مجلس تاکید بر این بوده است که دولت بودجه ۱۲,۵ هزار میلیارد تومانی که از طرف مجلس مصوب شده است را تقبل کند و این موضوع طی نامه‌ای برای شورای نگهبان فرستاده شده است، اما هنوز پاسخی دریافت نشده است.»

حبیبی که به دلیل فعالیت‌های صنفی سال ۱۳۹۷ بازداشت و زندانی شد و پس از آزادی از زندان نیز از آموزش و پرورش اخراج، هدف از «اظهارات متناقض و برنامه‌های متناوب» مقام‌های دولتی و مجلس را «ایجاد نوعی سردرگمی» در میان معلمان عنوان کرد تا به گفته او «سال ۱۴۰۰ تمام شده و عملا قانون رتبه‌بندی معلمان هم ایجاد نشود.»

روح‌الله مردانی همچنان بازداشتگاه است

مطالب مرتبط