آمریکا به مردم ایران : مراقب باشید! خامنه ای به سرعت در حال آماده شدن برای فرار است

آمریکا به مردم ایران : مراقب باشید! خامنه ای به سرعت در حال آماده شدن برای فرار است به همراه اخبار ایران و جهان، فیلم، ویدیویهای سکس اسلامی و دوربین مخفی و دیگر مطالب سرگرم کننده در مجله ویدیویی توفیدز.

جستجوی سایت

آمریکا به مردم ایران : مراقب باشید! خامنه ای به سرعت در حال آماده شدن برای فرار است

نشانه‌هایی وجود دارد که جمهوری اسلامی برای تأمین کسری منابع پولی خود سراغ ذخایر طلا رفته است. همچنین بر اساس گزارش‌های غیررسمی استخراج طلا از معادن ایران طی چهار ماه اخیر همزمان با تشدید بحران‌های داخلی افزایش پیدا کرده. در مورد خروج مشکوک طلا از ایران گزارش‌هایی به سرویس‌های اطلاعاتی غربی رسیده است.
-یک منبع به کیهان لندن می‌گوید «سپاه پاسداران و روسیه به کمک هم به اسم ایجاد یک نوع پول دیجتیال که پشتوانه آن طلاست در حال غارت منابع طلای ایران هستند.» همین منبع می‌گوید «در ماه‌های اخیر با کمک کارشناسان روسیه و قزاقستان چند معدن با رگه‌های طلا در ایران کشف شد.» استخراج معادن طلای ایران به دست گروه‌های نظامی افتاده و حتا دولت نمی‌تواند آن را پس بگیرد! برخی منابع می‌گویند بخشی از این طلا بابت بدهی‌های خارجی ایران است. یکی از طلبکاران اصلی روس‌ها هستند.
-در هفته‌های اخیر با وجود کسری قابل توجه بودجه پول‌های کلانی برای افزایش استخراج از معادن طلای ایران تأمین شده و برخی از تجهیزات جهت استخراج از قزاقستان و روسیه وارد کشور شده است.
-در چنین شرایطی شایعات در مورد معادن طلای ایران قوت گرفته زیرا واگذاری معادن طلا هم به روسیه و هم به چینی‌ها نیز سابقه دارد. یک نمونه مربوط به بهره‌برداری چینی‌ها از معدن طلای خوی است که اخیراً زلزله‌ای مهیب بخش‌هایی از منازل مسکونی در آن منطقه را ویران کرد. مردم می‌گویند نیروهای امنیتی در اطراف مسیرهای منتهی به معدن طلا مستقر شده‌اند. برخی می‌گویند چینی‌ها برای دسترسی سریع‌تر به رگه‌های طلا اقداماتی کرده‌اند که منجر به وقوع زلزله اخیر شده است. آنها زلزله خوی را از چشم چینی‌ها می‌بینند.

#زن_زندگی_آزادی #مهسا_امینی #mahsaamini #نه_به_جمهوری_اسلامی #ایران #شاهزاده_رضا_پهلوی
Join this channel to get access to perks:
https://www.youtube.com/channel/UCdzx4555tCT_oaqqW1hN_8g/join

© Copyright Notification: This video is originally produced by IranTV on youtube (youtube.com/IranTV) and all rights are preserved for us. using our contents without permission results in our legal claim.

مطالب مرتبط

اشتراک در
اطلاع از
0 نظر
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها