اجرای طرح جهنم از سوی مجتبی خامنه ای | نوشته های فارسی روی موشک در خاک لهستان و احتمال پاسخ ناتو

اجرای طرح جهنم از سوی مجتبی خامنه ای | نوشته های فارسی روی موشک در خاک لهستان و احتمال پاسخ ناتو به همراه اخبار ایران و جهان، فیلم، ویدیویهای سکس اسلامی و دوربین مخفی و دیگر مطالب سرگرم کننده در مجله ویدیویی توفیدز.

جستجوی سایت

اجرای طرح جهنم از سوی مجتبی خامنه ای | نوشته های فارسی روی موشک در خاک لهستان و احتمال پاسخ ناتو

#زن_زندگی_آزادی #مهسا_امینی #مهسا_امینی #اعتراضات_سراسری #ایران #خامنه_ای #اوکراین #روسیه #موشک #خبرفوری

آغاز سه روز اعتراضات ملّی در ایران؛ اعتصاب و اعتراض گسترده بازاریان و دانشجویان از بامداد سه‌شنبه ۲۴ آبان
– در ده‌ها شهر ایران از جمله تهران، کرمانشاه، اصفهان، اراک، مریوان، سنندج، کرمان، رشت، بندر‌عباس، گرمسار، مشهد، دیواندره، اشنویه، یزد، سقز، نجف‌آباد، گناوه، تبریز، بوکان، شیراز و پاوه اعتصاب گسترده بازاریان آغاز شده است.
– همچنین دانشجویان در ده‌ها دانشگاه کشور اعتراض و اعتصاب خود را ادامه داده و با تحریم کلاس درس، و تجمع در محوطه دانشگاه از بامداد سه‌شنبه ۲۴ آبان به اعتراضات ملّی سه روزه در کشور پیوستند.
– شاهزاده رضا پهلوی نیز با انتشار ویدئویی، همزمان با فرارسیدن سالروز اعتراضات آبان ۹۸، از فراخوان‌هایی که برای اعتراض و اعتصاب از داخل ایران مطرح شده پشتیبانی کرده است.
– شامگاه دوشنبه نیز شهروندان زیادی با سر دادن شعارهای شبانه حمایت خود را از اعتراضات ملّی سه روزه اعلام کردند.
– سالگرد جانباختگان اعتراضات سراسری آبان۹۸ در حالی فرا رسیده است که خانواده‌های دادخواه این جانباختگان زیر شدیدترین فشارهای امنیتی قرار دارند و شماری در زندان و شماری در حصر خانگی بسر می‌برند.

Join this channel to get access to perks:
https://www.youtube.com/channel/UCdzx4555tCT_oaqqW1hN_8g/join

© Copyright Notification: This video is originally produced by IranTV on youtube (youtube.com/IranTV) and all rights are preserved for us. using our contents without permission results in our legal claim.

مطالب مرتبط