احمدی نژاد خامنه ای را تهدید کرد: رابطه ات با پوتین را افشا می کنیم

احمدی نژاد خامنه ای را تهدید کرد: رابطه ات با پوتین را افشا می کنیم در مجله ویدیویی توفیدز. حاوی اخبار ایران و جهان، فیلم، ویدیویهای سکس اسلامی و دوربین مخفی و دیگر مطالب سرگرم کننده.

جستجوی سایت
اهمیت:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...

X

#احمدی_نژاد #خامنه_ای #پوتین

کانال تلگرامی بهاران متعلف به هواداران احمدی نژاد، یک فایل صوتی منتسب به احمدی نژاد را منتشر کرده است که در آن محمود احمد ینژاد در یک جمع خصوصی در حال صحبت است و به اطرافیان در مورد روابط مخفیانه پوتین و بیت علی خامنه ای می گوید . در قسمتی از این فایل او می گوید که زمانی که رئیس جمهور بودم، پوتین حداقل و تاجایی که او خبردار شده، یک بار به صورت غیر رسمی به ایران آمده بدون اینکه حتی با یک نفر از دولت دیدار کند و تنها به بیت علی خامنه ای رفته است. احمدی نژاد در این فایل می گوید که از من می پرسند که چرا آن زمان افشا نکردی ، چرا اعتراض نکردی! ما خواستیم اعتراض کنیم، گفتند امنیتی است، اما همه می دانند این آقایان چه کاره اند. شما نگاه کنید آقای پوتین چرا باید با فلان مقام ما اینقدر گرم بگیرد؟ مردم حق دارند که بگوید فلان مسول عالی رتبه نظام دست نشانده پوتین و تربیت شده دستگاه های جاسوسی روسیه است. در اینجا به نظر می رسد که اشاره محمود احمدی .. مستقیما به علی خامنه ای است که به ویژه طی سال های اخیر مستندات و گمانه هایی در مورد روابط مخفی او و سیستم های جاسوسی بلوک شرق مطرح شده است. ا ن می گوید ، شما ببینید ما سکوت کردم اما این ها مملکت را دارند می فروشند، بیشتر ساکت بمانیم، کارمان تمام است، منِ احمدی نژاد بیشتر صبر نمی کنم و رابطه تا را با پوتین به مردم واضخا خواهم گفت.
گفتنی است احمدی نژاد در حالی این سخنان را به ربان می آورد که خود در زمان ریاست حمهوری روابط خوبی با روسیه نشان می داد و برخی دلیل این افشاگری های او را دورشدنش از قدرت و تلاش برای بازگشت به قدرت می دانند.

© Copyright Notification: This video is originally produced by IranTV on youtube (youtube.com/IranTV) and all rights are preserved for us. using our contents without permission results in our legal claim.

مطالب مرتبط
اپلیکیشن موبایل توفیدز
مطالب دیگر