اختصاصی؛ دستور مستقیم بیت خامنه ای برای سانسور سریال جیران و تحریف تاریخ

اختصاصی؛ دستور مستقیم بیت خامنه ای برای سانسور سریال جیران و تحریف تاریخ به همراه اخبار ایران و جهان، فیلم، ویدیویهای سکس اسلامی و دوربین مخفی و دیگر مطالب سرگرم کننده در مجله ویدیویی توفیدز.

جستجوی سایت

اختصاصی؛ دستور مستقیم بیت خامنه ای برای سانسور سریال جیران و تحریف تاریخ

#سریال_ایرانی #جیران #خامنه_ای #ناصرالدين

در تاریخی که به قلم مورخان حکومتی ر ج ا نوشته می شود و به سعی می شود به همگان ارائه شود، یافتن حقیقت تقریبا غیر ممکن است. یکی از واضخ ترین نمونه های آ« ماجرای سو قصد به جان ناصرالدین شاه قاجار است که مطابق منابع معتبر تاریخی هیچ ربطی ربطی به ظلم ستم و یا نارضایتی مردم نسبت به شاهقاجار ندارد و یک اقدام کاملا سیاسی بود که از طرف سیدجمال‌الدین اسدآبادی و سلطان عبدالحمید برای تضعیف ایران و تصرفش توسط عثمانی هدایت شده بود. ام ااز آنجایی ک هپای آخوندها در میان بوده و ر ج ا نمی خواهد مردم آگاه باشند که روحانیون بخاطر مشتی سیم و زر شاه ممکلت خودشان را فروختند دست به تحریف تاریخ زدند تا جایی که حتی شنیده می شود که بخش هایی از سریال جیران نیز در این راستا حذف و سانسور شده است.

© Copyright Notification: This video is originally produced by IranTV on youtube (youtube.com/IranTV) and all rights are preserved for us. using our contents without permission results in our legal claim.

مطالب مرتبط