اختصاصی آواتودی/ وخامت حال محمدحسین سپهری زندانی سیاسی

اختصاصی آواتودی/ وخامت حال محمدحسین سپهری زندانی سیاسی به همراه اخبار ایران و جهان، فیلم، ویدیویهای سکس اسلامی و دوربین مخفی و دیگر مطالب سرگرم کننده در مجله ویدیویی توفیدز.

جستجوی سایت

اختصاصی آواتودی/ وخامت حال محمدحسین سپهری زندانی سیاسی

آموزگار زندانی و از امضاکنندان بیانیه درخواست استعفای خامنه‌ای، از وخامت وضعیت سلامتی خود در زندان خبر داد.
به گزارش آواتودی، محمدحسین سپهری در یک فایل صوتی، با بیان اینکه دچار افزایش فشار خون شده، گفت: دو روز قبل به سردرد شدیدی مبتلا شدم و سعی کردم با مصرف داروی "کاپتوپریل زیرزبانی" آن را کنترل کنم.
این زندانی سیاسی اضافه کرد: شامگاه روز بعد در پی شدت درد، به بهداری زندان انتقال داده شدم و مشخص شد، فشار خونم ١٧.۵ است. به من یک آمپول تزریق کردند و اعلام کردند به زودی فشار خون پایین خواهد آمد.
وی افزود: پس از بازگشت به زندان متوجه شدم که همچنان از ناحیه سر احساس درد شدید دارم و بار دیگر به قرص کاپتوپریل متوسل شدم، اما متاسفانه تاثیری در بهبود وضعیتم نداشت.
آقای سپهری ساعت ٣ بامداد، بار دیگر در پی افزایش فشار خون به بهداری زندان انتقال داده می‌شود و این بار به دلیل فشار خون ١٦.۵، دو آمپول وریدی به دست و پای وی تزریق می‌کنند.
به گفته این آموزگار زندانی، او پس از چند ساعت استراحت برای سومین بار به بهداری مراجعه کرده و این بار فشار خون وی ١٤.۵ اعلام شده است.
این زندانی سیاسی پیشتر نیز، در پی ۳۳ روز اعتصاب غذا دچار انسداد روده شده بود و سرکوبگران جمهوری اسلامی از اعزام وی به مراکز درمانی تخصصی خارج از زندان، جلوگیری کرده بودند.
وی متعاقب امضای بیانیه ۱۴ فعال سیاسی برای کناره‌گیری خامنه‌ای و گذار از نظام جمهوری اسلامی در تاریخ ۲۰ مرداد ۱۳۹۸ توسط سرکوبگران اطلاعات بازداشت و سپس به زندان مرکزی مشهد انتقال داده شد.
خانم فاطمه سپهری، خواهر این زندانی سیاسی نیز به دلیل امضای این بیانیه بازداشت و بعد از بازجویی در اداره سرکوبگر اطلاعات به زندان وکیل‌آباد مشهد انتقال داده شده بود.

مطالب مرتبط

اشتراک در
اطلاع از
0 نظر
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها