ارتش اولین سیگنال را برای پیوستن به مردم و سرنگونی خامنه ای ارسال کرد

ارتش اولین سیگنال را برای پیوستن به مردم و سرنگونی خامنه ای ارسال کرد به همراه اخبار ایران و جهان، فیلم، ویدیویهای سکس اسلامی و دوربین مخفی و دیگر مطالب سرگرم کننده در مجله ویدیویی توفیدز.

جستجوی سایت

ارتش اولین سیگنال را برای پیوستن به مردم و سرنگونی خامنه ای ارسال کرد

Join this channel to get access to perks:
https://www.youtube.com/channel/UCdzx4555tCT_oaqqW1hN_8g/join

اگر حتی به قوانین و منشورهای جکومتی ج ا نگاه کنیم، ارتش در اصل نیروی نظامی رسمی کشور است که مسئولیت حفظ امنیت داخلی و خارجی، آمادگی جنگی، حفظ و حراست از منافع ملی و کمک به مردم در شرایط اضطراری را بر عهده دارد. ارتش از دانش کلاسیک رزم، استفاده می کند و مسولیت آن در یک کلام باید حفظ ایران باشد و به همین دلیل است که در جریان اعتراضات انقلابی و مردمی سال های گذشته ، بسیاری از مردم ایران با اشغالگر خواندن ر ج ا، خواهان پیوستن ارتش به مردم شده اند. در سمت مقابل اما سپاه پاسداران انقلاب اسلامی یک نیروی نظامی کلاسیک نیست، بلکه در ادبیات بین المللی یک سازمان عمومی و خصوصی است که از سوی حکومت تشکیل شده است و برای پشتیبانی از نظام جمهوری اسلامی ایران و حفظ منافع رژیم فعالیت می‌کند. سپاه دارای سه بخش عمده است: نیروی قدس، بسیج و حفاظت و نظارت.
در سال‌های اخیر سران بسیاری در بدنه ارتش به انتقاداتی علیه ج ا پرداخته اند از جمله دریادار سیاری که سال گذشته در مصاحبه ای گفته بود که ، خامنه‌ای، رهبر و فرمانده کل نیروهای مسلح است و او در سال ۹۶ از طریق ستاد کل نیروهای مسلح به سپاه و ارتش ابلاغ کرد که بنگاه‌های اقتصادی خود را واگذار کنند. اما با وجود دو سال از صدور این دستور، واقعیات موجود نشان می‌دهد در حالی که ارتش فعالیت اقتصادی عمده‌ای ندارد ولی سپاه پاسداران اجازه یافته که در چارچوب قرارگاه اقتصادی خاتم‌الانبیا به فعالیت‌های گسترده و کلان اقتصادی و بنگاه‌داری بپردازد و قراردادهای عظیمی با بودجه‌های کلان در حوزه‌های نفت و گاز، پتروشیمی، راهسازی و ساخت سد و نیروگاه منعقد کند و بسیاری از سران سپاه جیب های خود را از این طریق پر پول کره و دلارهای را به خارج از کشور منتقل کرده اند.
از این دست انتقادات همواره از سوی سران ارتش شنیده شده است و در سال های اخیر که مهم‌ترین نگرانی جمهوری اسلامی تکرار اعتراضات بزرگ مردمی و انقلاب مردمی است که از اوضاع نابسامان اقتصادی و اجتماعی و سیاسی کشور به تنگ آمده‌اند. وظیفه سرکوب این اعتراضات تاکنون فقط به یگان ویژه پاسداران ناجا (در واقع کمیته انقلاب اسلامی سابق)، سپاه پاسداران و بسیج سپرده شده، و از ارتش برای سرکوب مستقیم معترضان استفاده نشده است.

© Copyright Notification: This video is originally produced by IranTV on youtube (youtube.com/IranTV) and all rights are preserved for us. using our contents without permission results in our legal claim.

مطالب مرتبط