از میمون فضانورد ایرانی تا شهید محسن حججی !

از میمون فضانورد ایرانی تا شهید محسن حججی ! به همراه اخبار ایران و جهان، فیلم، ویدیویهای سکس اسلامی و دوربین مخفی و دیگر مطالب سرگرم کننده در مجله ویدیویی توفیدز.

جستجوی سایت

از میمون فضانورد ایرانی تا شهید محسن حججی !

از میمون فضانورد ایرانی تا شهید محسن حججی !
آیا سپاه، خودش سر محسن حججی را بریده ؟
پس از در آمدن عکس های میمون فضانورد جمهوری اسلامی و محقق شدن اینکه میمون فضانورد خال گوشتی داشته و میمون برگشته از فضا، خال گوشتی ندارد ! حال:

رسوائى امپراتورى دروغ حكومتی و سپاه در ماجراى محسن حججى

برای عده زیادی از مردم همیشه این سوال وجود داشت که چرا سپاه محسن حججی را بعنوان شهید علم کرده با وجودیکه در یک عملیات همزمان در مرز بین سوریه و عراق ٤٠ نفر از افراد سپاه به همراه محسن حججی کشته شدند؟!؟
 
با مقایسه فردی که سر بریده شده با عکسهای محسن حججی به این نتیجه می رسیم ، سپاه بخاطر شباهت این دو نفر محسن حججی را برای مقاصد خود یعنی دستیابی به پول بیشتر نفت و برای ماجراجویی های بیشتر در آنسوی مرزها انتخاب کرده است.

فردی که سربریده می شود، بنظر می اید ایرانی نیست و با مقایسه عکسها دقیقا می توان فهمید که آنها دو فرد متفاوت هستند.
 
این امر در مقایسه ویدیوی کسی که سر بریده می شود با ویدیوی خداحافظی محسن حججی نیز مشهود است که بازهم به همین نتیجه می رسیم، این دونفر با هم تفاوت بسیاری دارند و سپاه با پروژه شهیدسازی بصورت شهادت امام حسین قصد فریب افکار عمومی برای دستیابی بیشتر به پولهای نفتی را دارد که در اینکار هم موفق بوده اند و هفته گذشته مجلس بودجه میلیاردی دیگری خارج از برنامه برای سپاه قدس تصویب کرد.

سوالی که اکنون مطرح است، آیا سپاه سر محسن حججی را بریده و تحویل خانواده داده تا داستان ساختگی انها مورد قبول خانواده قرار گیرد؟