از کوین اسپیسی تا سعید طوسی

مجله ویدیویی بدون سانسور توفیدز، حاوی آخرین اخبار ایران و جهان، ویدیوهای طنز سیاسی و دینی، ویدیوهای افشاگرانه و سکس اسلامی، دوربین مخفی و مطالب بزرگسالان 18+، سرگرمی و فیلم.

جستجوی توفیدز

مطالب مرتبط

از کوین اسپیسی تا سعید طوسی

اهمیت:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...


«تفاوت کشوری مثل ایران با مدیریت جمهوری اسلامی با کشوری مثل آمریکا در تفاوت واکنش ها به کوین اسپیسی و سعید طوسی ست. اسپیسی ۳۰ سال پیش در یک مهمانی و در حالت مستی، پسر نوجوانی را در بغل می گیرد و بدون اینکه آن پسر تمایلی داشته باشد؛ این مساله که یک آزار جنسی تلقی می شود، وقتی پس از سی سال افشا می شود چنان گریبان اسپیسی را می گیرد که تنها در یک نمونه شرکت نت فلیکس از ادامه ساخت سریال بسیار موفق «خانه پوشالی» با کوین اسپیسی صرف نظر می کند. این در حالیست که خود اسپیسی رسما از این کار عذرخواهی می کند.


اما در ایران اسلامی، سعید طوسی به عنوان قاری برجسته قرآن و معلم قرآن و قاری محبوب خامنه ای، به چندین نوجوانی که در حضور او قرآن می آموختند تجاوز جنسی می کند. خانواده های این نوجوانان شکایت می کنند. حتی در داخل خود جمهوری اسلامی به رفتار سعید طوسی اعتراض می شود اما این مساله نه تنها موجب محدودیت او نمی شود، بلکه پررو پررو در مراسم اربعین هم شرکت می کند و راست راست دارد به کار خودش ادامه می دهد! 
 
این همه ادعای کرامت انسانی و اخلاق برداشتیم و غرب را مرکز فساد و فحشا دانستیم. در کجا حرمت انسان بیشتر پاس داشته شد؟!»

اپلیکیشن مویابل سایت

مطالب دیگر

Subscribe
خبر بده در مورد
0 نظر
Inline Feedbacks
نمایش تمامی نظرات