اسب تروآ در جام جهانی قطر ! اسکای اسپورت از پاتک بازیکنان تیم ملی فوتبال به رژیم خامنه ای خبر داد

اسب تروآ در جام جهانی قطر ! اسکای اسپورت از پاتک بازیکنان تیم ملی فوتبال به رژیم خامنه ای خبر داد به همراه اخبار ایران و جهان، فیلم، ویدیویهای سکس اسلامی و دوربین مخفی و دیگر مطالب سرگرم کننده در مجله ویدیویی توفیدز.

جستجوی سایت

اسب تروآ در جام جهانی قطر ! اسکای اسپورت از پاتک بازیکنان تیم ملی فوتبال به رژیم خامنه ای خبر داد

#worldcup #qatar #qatar2022 #iran #usa #england #جام_جهانی #قطر #تیم_ملی #زن_زندگی_آزادی #اعتراضات_سراسری #ایران #خامنه_ای #نه_به_جمهوری_اسلامی #mahsaamini

Join this channel to get access to perks:
https://www.youtube.com/channel/UCdzx4555tCT_oaqqW1hN_8g/join

what will Iranian national team will do in the Qatar worldcup 2022 against USA and England

اسکای اسپرت نوشته است که مشاهدات خبرنگارش از اتوبوش تیم ملی ایران فضای عجیب امنیتی را در میان بازیکنان این تیم نشان می دهد. خبرنگار این شبکه نوشته است که برای اولین بار در تاریخ خبرنگاری اش دیده است که تعداد نیروهای محافظ از تعداد بازیکنان بیشتر است و حتی چنین چیزی را در مورد تیم ملی فوتبال کره شمالی هم ندیده است. او می گوید که

در این راستا خبرنگار اسکای اسپرت نوشته است که علی رغم سخت گیری های فیفا در مورد سیاسی نکردن فوتبال، ر ج ا با بهره گیری از انواع نیروهای امنیتی، دستگاه های شنود و تجهیزات جاسوسی و کنترلی، از ارتباط بازیکنان با یکدیگر جلوگیری می کند تا مبادا آن ها با اقدامی هماهنگ در مراسمی به بزرگی جام جهانی فوتبال صدای مردم ایران شوند و آبروی نداشته ر ج ا را بیش از این بر باد دهند. اسکای می نویسد که خبرنگارش به شواهدی دست یافته که بازیکنان تیم ملی فوتبال احتمالا در آخرین دیدار تیم ملی در جام جهانی دست به یک اقدام هماهنگ و تاریخ ساز خواهند زد . او می گوید بازیکنان ایران برای فرار از دست نیروهای امنیتی و حضور در میادین جام جهانی مجبور بودند همچون ماجرای اسب تروا به خواسته های نظام تن دهند اما با حمایت های فیفا و حضور در یک میدان بین المللی و در خاک کشوری دیگر ، انتظار می رود که دی یک اقدام هماهنگ جهانیان را غافلگیر کنند.

© Copyright Notification: This video is originally produced by IranTV on youtube (youtube.com/IranTV) and all rights are preserved for us. using our contents without permission results in our legal claim.

مطالب مرتبط