اسرائیل هم خبر از مرگ خامنه ای داد | آخرین اخبار انقلاب مردم (یکشنبه 17 مهر) | پیوستن بازار تهران

اسرائیل هم خبر از مرگ خامنه ای داد | آخرین اخبار انقلاب مردم (یکشنبه 17 مهر) | پیوستن بازار تهران به همراه اخبار ایران و جهان، فیلم، ویدیویهای سکس اسلامی و دوربین مخفی و دیگر مطالب سرگرم کننده در مجله ویدیویی توفیدز.

جستجوی سایت

اسرائیل هم خبر از مرگ خامنه ای داد | آخرین اخبار انقلاب مردم (یکشنبه 17 مهر) | پیوستن بازار تهران

#انقلاب #زن_زندگی_آزادی #مهسا_امینی #خامنه_ای #شاهزاده_رضا_پهلوی

در حالی شاهد چهارمین هفته از انقلاب مردمی و نوین ایرانیان آزادی خواه هستیم که بیش از دو ماه است که در محافل مختلف خبری وضعیت علی خامنه ای ، دیکتاتور خائن ر ج ا مورد بحث است. حدود یک ماه پیش بود که پس از غیبت طولانی مدت او نیویورک تایمز خبر از وضع وخیم جسمانی او داد و سپس بی واکنشی او نسبت به وقایع اخیر موجب شد که گمانه ها در مورد اینکه رهبر فاسد ج ا ، دیگر یا قادر به سخنرانی نیست و یا مرده است افزایش یافت. حتی پخش سخنرانی از وی نیز نتوانست این جو را فروبنشاند چرا که در تمام موارد کاربران تیزبین فضای مجازی و متخصصین کامپیوتر و روش های نوین تصویرپردازی، به قطع اعلام کردند که تصاویر دستکاری شده است. حال خبرنگار خبر گزاری اسرائیلی ILTV با انتشار چند سند محرمانه تاکید کرده که علی خامنه ای دیگر زنده نیست و دستگاه های امنیتی به دلیل بحرانی بودن شرایط سعی در مخفی کردن این موضوع دارند. این خبرگزاری تاکید کرده که همچنین مردم معترض در ایران باید مراقب باشند که سیستم های امنیتی ج ا به دنبال استفاده از این خبر برای فروکش کردن اعتراضات هم هستند و مردم ایران باید بدانند که مرگ یا تغییر خامنه ای تغییری در اصل فساد ج ا نمی کند و با دریافت چپنین خبری عزمشان برای مقابه با ج ا نباید فروئکش کند.

© Copyright Notification: This video is originally produced by IranTV on youtube (youtube.com/IranTV) and all rights are preserved for us. using our contents without permission results in our legal claim.

مطالب مرتبط