اسناد حضور سوگلیِ خاصِ خامنه ای در کرسی ریاست بزرگترین مافیای کشور

اسناد حضور سوگلیِ خاصِ خامنه ای در کرسی ریاست بزرگترین مافیای کشور به همراه اخبار ایران و جهان، فیلم، ویدیویهای سکس اسلامی و دوربین مخفی و دیگر مطالب سرگرم کننده در مجله ویدیویی توفیدز.

جستجوی سایت

اسناد حضور سوگلیِ خاصِ خامنه ای در کرسی ریاست بزرگترین مافیای کشور

#مافیا #فساد #واردات #دلار

© Copyright Notification: This video is originally produced by IranTV on youtube (youtube.com/IranTV) and all rights are preserved for us. using our contents without permission results in our legal claim.

شاید اگر اسم بزرگترین مافیای کشور را بیاوریم، ذهن همه قبل از هرچیز به سمت مافیای خودرو می رود به اصطلاح صنعتی که حاصل آن کشته شدن هزاران ایرانی در جاده های کشور، گرانی عجیب وسرسام آور خودر و روانه شدن هزاران میلیارد دلار در جیبعده ای انگشت شمار است . فساد در خودروسازی از جمله معضلاتی است که همه مردم عادی در ایران با آن دست و پنجه نرم می کنند، فسادی که تقریبا از سال 61 شکل گرفت. وقتی که در سال ۶۱ گروهی از سپاهیان با همکاری افرادی از نزدیکان هاشمی و خمینی با ۴ میلیارد دلار هسته اولیه مافیای صنعت خودرو را شکل دادند. تنها به گفته یکی از نمایندگان مجلس در دهه ۷۰ که بزرگترین اختلاس تاریخ کشور ۱۲۳ میلیارد بود، برای طراحی سمند، ۱۲۰ میلیارد تومان با ارز ٤٠٠ تومانى، معادل ٣٥٠٠ میلیارد تومان امروز، پرداخت شد تا این طراحى گران که نه جذاب بود نه استاندارد. انجام شود. و آنجا اولین سود کلان در جیب این گروه واریز شد.

مطالب مرتبط