اطلاعات تکمیلی از حرامزاده جیره خور رژیم: سیدعلی موسوی

اطلاعات تکمیلی از حرامزاده جیره خور رژیم: سیدعلی موسوی به همراه اخبار ایران و جهان، فیلم، ویدیویهای سکس اسلامی و دوربین مخفی و دیگر مطالب سرگرم کننده در مجله ویدیویی توفیدز.

جستجوی سایت

اطلاعات تکمیلی از حرامزاده جیره خور رژیم: سیدعلی موسوی

سیدعلی موسوی

سید علی موسوی کیست؟

– این مزدور کثیف کارمند شهرداری منطقه پانزده تهران می باشد و به همراه همکاران و دوستان خود در این شهرداری (حسین قصاب، محمود شکوری، صابری، اسلام خانپور، ثمری) و پسر خاله های خود ( امید و سعید مجنونی) مافیای زمینخواری، اختلاس، رشوه گیری و آدمفروشی تشکیل داده اند و میلیاردها تومان دزدی و رانتخواری کرده اند.

– شغل دوم او پرورش طوطی های کاسکو و فروش آنهاست (کفترباز پیشرفته!)

– این مزدور دارای یک خودروی بی ام و سفید رنگ است به پلاک: ۹۱۳۸۸ی۸۲

– منزل این مزدور در آدرس زیر دارای دوربین مدار بسته می باشد. حتما صورت خود را با ماسک بپوشانید و شماره خودرو و موتور را مخفی کنید یا تغییر بدهید.

– بنا برخبرهای دریافتی، این حرامزاده با پخش اطلاعاتش درفضای مجازی از منزل متواری و مخفی شده است. خبرهایی از مخفی شدنش در منزل پدر زن خود دریافت کرده ایم. در حال جستجو و انتشار آدرس محل زندگی پدر زن و همچنین پدر و مادر و خانواده درجه یک او هستیم. اگر اطلاعاتی دارید حتما در اختیار ما قرار دهید.

– حتما از گوشمالی و به درک واصل کردن او فیلم و عکس تهیه کنید تا در فضای مجازی پخش شود تا عبرتی باشد برای همه مزدوران رژیم اشغالگر آخوندی.

این مزدور پست و کثیف رژیم آخوندی را که به جوان فقیر و دردمند متروی تهران جفتک پرانی می کرد را آنچنان به وضع دردناکی گور به گور خواهیم کرد که درس عبرتی باشد برای تمامی خائنان و وطنفروشان و بی شرفان تا دیگر جرات نکنند به فرزندان پاک و راستین ایرانزمین اینچنین اهانت بکنند.

مطالب مرتبط

اشتراک در
اطلاع از
0 نظر
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها