اطلاعات تکمیلی از حرامزاده جیره خور رژیم: سیدعلی موسوی

مجله ویدیویی بدون سانسور توفیدز، حاوی آخرین اخبار ایران و جهان، ویدیوهای طنز سیاسی و دینی، ویدیوهای افشاگرانه و سکس اسلامی، دوربین مخفی و مطالب بزرگسالان 18+، سرگرمی و فیلم.

جستجوی توفیدز

مطالب مرتبط

اطلاعات تکمیلی از حرامزاده جیره خور رژیم: سیدعلی موسوی

اهمیت:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...

– این مزدور کثیف کارمند شهرداری منطقه پانزده تهران می باشد و به همراه همکاران و دوستان خود در این شهرداری (حسین قصاب، محمود شکوری، صابری، اسلام خانپور، ثمری) و پسر خاله های خود ( امید و سعید مجنونی) مافیای زمینخواری، اختلاس، رشوه گیری و آدمفروشی تشکیل داده اند و میلیاردها تومان دزدی و رانتخواری کرده اند.

– شغل دوم او پرورش طوطی های کاسکو و فروش آنهاست (کفترباز پیشرفته!) 
– این مزدور دارای یک خودروی بی ام و سفید رنگ است به پلاک: ۹۱۳۸۸ی۸۲

– منزل این مزدور در آدرس زیر دارای دوربین مدار بسته می باشد. حتما صورت خود را با ماسک بپوشانید و شماره خودرو و موتور را مخفی کنید یا تغییر بدهید.

– بنا برخبرهای دریافتی، این حرامزاده با پخش اطلاعاتش درفضای مجازی از منزل متواری و مخفی شده است. خبرهایی از مخفی شدنش در منزل پدر زن خود دریافت کرده ایم. در حال جستجو و انتشار آدرس محل زندگی پدر زن و همچنین پدر و مادر و خانواده درجه یک او هستیم. اگر اطلاعاتی دارید حتما در اختیار ما قرار دهید.
– حتما از گوشمالی و به درک واصل کردن او فیلم و عکس تهیه کنید تا در فضای مجازی پخش شود تا عبرتی باشد برای همه مزدوران رژیم اشغالگر آخوندی.

این مزدور پست و کثیف رژیم آخوندی را که به جوان فقیر و دردمند متروی تهران جفتک پرانی می کرد را آنچنان به وضع دردناکی گور به گور خواهیم کرد که درس عبرتی باشد برای تمامی خائنان و وطنفروشان و بی شرفان تا دیگر جرات نکنند به فرزندان پاک و راستین ایرانزمین اینچنین اهانت بکنند.

ویدیو این حرومزاده جیره خور در :http://yaadnameh.blogspot.com/2018/02/blog-post_17.html

اپلیکیشن مویابل سایت

مطالب دیگر