اظهارات شوکه کننده مقام اسرائیلی : پشت در خانه خامنه ای هستیم

اظهارات شوکه کننده مقام اسرائیلی : پشت در خانه خامنه ای هستیم به همراه اخبار ایران و جهان، فیلم، ویدیویهای سکس اسلامی و دوربین مخفی و دیگر مطالب سرگرم کننده در مجله ویدیویی توفیدز.

جستجوی سایت

اظهارات شوکه کننده مقام اسرائیلی : پشت در خانه خامنه ای هستیم

© Copyright Notification: This video is originally produced by IranTV on youtube (youtube.com/IranTV) and all rights are preserved for us. using our contents without permission results in our legal claim.

س از انتشار یادداشت محسن صالحی‌خواه، یکی از نمایندگان سابق مجلس به ایران‌وایر گفت که در یک‌سال گذشته، بیش از ۸۰ نفر مورد بازجویی قرار گرفتند و چند نفری هم بازداشت شدند. این نماینده سابق مجلس می‌گوید: «افرادی که از آن‌ها تحقیق شده از خانواده فخری‌زاده و همکارانش، محافظان و خانواده آن‌ها، اعضای حفاظت انصارالمهدی، دو نماینده مجلس و چند مقام وزارت دفاع هستند، البته اکنون در این پرونده کسی در بازداشت نیست.» این نماینده سابق مجلس با بیان اینکه تاکنون هیچ اطلاعات قابل اتکایی در این پرونده به دست نیامده، گفت: «حامد اصغری هم یکی از کسانی است که مورد بازجویی‌های مکرر قرار گرفته و موقتا منفصل از خدمت شده و البته این موضوع باعث اختلاف برخی مقامات و نهادهای امنیتی در جمهوری اسلامی نیز شده است.»

با این تفاسیر شاید بتوان درک کرد که به قول صالحی‌خواه، چرا حامد اصغری آب شده و کمتر سخن می‌گوید؛ بازجویی‌هایی که شاید همچنان ادامه داشته باشد.