اظهارات شوکه کننده کارشناس آمریکایی در مورد رابطه پشت پرده امیر تتلو و ابراهیم رئیسی

اظهارات شوکه کننده کارشناس آمریکایی در مورد رابطه پشت پرده امیر تتلو و ابراهیم رئیسی به همراه اخبار ایران و جهان، فیلم، ویدیویهای سکس اسلامی و دوربین مخفی و دیگر مطالب سرگرم کننده در مجله ویدیویی توفیدز.

جستجوی سایت

اظهارات شوکه کننده کارشناس آمریکایی در مورد رابطه پشت پرده امیر تتلو و ابراهیم رئیسی

Disclaimer notice : as mentioned in this video, the content is an analysis and there is no proof or evidence for the cooperation of Mr. Amir Tataloo with governmental agencies or individuals.

توضیح: هیچ رابطه اثبات شده ای ار امیر تتلو با مقامات حکومتی اثبات نشده و در این ویدیو به این نکته شاره شده است و موارد مطرح شده تنها تحلیل یک نویسنده است.

© Copyright Notification: This video is originally produced by IranTV on youtube (youtube.com/IranTV) and all rights are preserved for us. using our contents without permission results in our legal claim.

امیرحسین مقصودلو (زادهٔ ۳۰ شهریور ۱۳۶۶) که با نام امیر تتلو شناخته می‌شود، خواننده و ترانه‌سرای ایرانی و از نخستین خوانندگان معروف «زیرزمینی» ایران است که در زمانی که فضای کاری برای خوانندگان در ایران حتی از الآن هم محدود تر بود با فعالیت های زیرزمینی اش به شهرت رسید.
چند روز پیش و بعد از مدتها تبلیغ و در شرایط محدودیت های بیماری کنسرت امیر تتلو رکورد تماشاگر را در استانبول زد! اتفاقی که تامل بسیاری از ایرانیان را برانگیخت. مطابق ویدیو هایی که برخی حاضران منتشر کردند در سالنی که امیر تتلو کنسرت 29 مهر 1400 را برگزار کرده است صف 300 متری تشکیل شده است.

او می گوید که شاید حافظه تاریخی مردم کمی ضعیف باشد و هیجانات بر آن ها غالب شود. اما بیایید مروری کنیم بر اتفاقاتی که پیرامون شخصیتی به نام امیر تتلو یا امیرحسین مقصودلو رخ داده است. او میگوید تا قبل از سال 2014 شاید امیر تتلو یک فرد عادی مانند همه خوانندگان و رپرهای دیگر بود. اما به یک باره در سال 2014 در صفحه فیس بوکش از دستبوسی علی خامنه‌ای رهبر ر ج ا نوشت. سلیقه امیر تتلو هیچ‌گاه نه در تیپ و ظاهر و نه در شعر و آهنگ منطبق با سلیقه مسئولان جمهوری اسلامی نبوده است. او ظاهرش را مطابق اخرین مد دنیا درست می‌کند ، دستهایش را تاتو کرده، در شعر و کلیپ‌هایش به روابط ازاد دختران و پسران در ایران اشاره می‌کند که از سوی مسئولان جمهوری اسلامی غیر مجاز است. شعر، موسیقی ، کلیپ و قیافه او از دید جمهوری اسلامی با واژه مبتذل توصیف می‌شود. اما او به یکباره در متنی به دست بوسی رهبر ر ج ا اشاره می‌کند. پس از اظهار ارادت الهام چرخنده ؛ بازیگرسینما و تلویزیون و مجری یکی از شبکه‌های ماهواره‌ای، به خامنه‌ای این نوبت امیر تتلو بود که دریک اقدام عجیب در صفحه فیس‌بوکش از دست بوسی خامنه‌ای بنویسد: و بگوید که «به همون خدایی که منو از کفِ خیابونای همین خاک به امیر تتلو تبدیل کرد قسم میخورم که به دستورات بزرگان و پیشکسوتان و مسئولین احترام خواهم گذاشت و دست بوسِ همه ی مردم ایران به ویژه مقام معظم رهبری خواهم بود.»

مطالب مرتبط