اظهار نظر غافلگیرکننده حسن روحانی پس از ماه ها سکوت : به خامنه ای گفته بودم که سرنگونی نزدیک است

اظهار نظر غافلگیرکننده حسن روحانی پس از ماه ها سکوت : به خامنه ای گفته بودم که سرنگونی نزدیک است به همراه اخبار ایران و جهان، فیلم، ویدیویهای سکس اسلامی و دوربین مخفی و دیگر مطالب سرگرم کننده در مجله ویدیویی توفیدز.

جستجوی سایت

اظهار نظر غافلگیرکننده حسن روحانی پس از ماه ها سکوت : به خامنه ای گفته بودم که سرنگونی نزدیک است

حسن روحانی پس از سپردن سکان ریاست جمهوری رژیم به ابراهیم رئیسی، سعی کرده بود که کمتر در ملا عام و مقابل دوربین خبر گزاری ها حاضر شود. حتی در مقطعی گفته شد که او به اطریش رفته و قصد دارد آنجا بماند. صحبتی که بعدها رئیس دفتر او آن را تکذیب کرد و گفت که وی برای دیدار دخترش به این کشور اروپایی سفر کرده است. حال پس از ماه ها و پس از انتقادات فراوان بسیاری از مردم و حتی اصلاح طلب ها به کسانی که این روزها خط خود را مشخص نمی کنند، او گویا از ترس فردای فروپاشی رژیم و از ترس انتقام مردم ایران از خودش که یکی از عوامل امنیتی نظام بودهاست به حرف آ»ده است.
او در گفتگو با روزنامه ج.ا در پاسخ به این سوال کهع چرا رئیس جمهور سابق این روزها اینقدر ساکت است ، گفته است که چه بگویم! گفتنی ها را مردم در خیابان ها می گویند. ما امروز باید اقرار کنیم که نتوانستیم حکام خوبی باشیم. او با انتقاد از عملکرد اقتصای ابراهیم رئیسی گفته است که همان هایی که به من انتقاد می کردند که چرا گرانی هست حالا خودشان چند برابر همه چیز را گران کرده اند. وقتی هم که مردم اعتراض می کنند، به جای اینکه بپرسند درد مردم چیست، می گویند شما می خواهید لخت شوید. حسن روحانی در ادامه در مورد اینکه وضعیت رژیم در آینده با توجه به چشم انداز اعتراضات چه خواهد شد، گفته است که من در آخرین دیداری که با رهبری داشتم، به ایشان گفته بودم که با شرایط کنونی، رژیم فرومی پاشد. از او خواسته بودم که به ما اجازه اصلاح بدهد…. همراهی نکردند و دیدیم که چه شد!
گفتنی است که این سخنان حسن روحانی در حالیاست که

Join this channel to get access to perks:
https://www.youtube.com/channel/UCdzx4555tCT_oaqqW1hN_8g/join

© Copyright Notification: This video is originally produced by IranTV on youtube (youtube.com/IranTV) and all rights are preserved for us. using our contents without permission results in our legal claim.

مطالب مرتبط