اعتراض باشگاه استقلال به صحنه پنالتی سرخ‌ها

اعتراض باشگاه استقلال به صحنه پنالتی سرخ‌ها به همراه اخبار ایران و جهان، فیلم، ویدیویهای سکس اسلامی و دوربین مخفی و دیگر مطالب سرگرم کننده در مجله ویدیویی توفیدز.

جستجوی سایت

اعتراض باشگاه استقلال به صحنه پنالتی سرخ‌ها

سلام به همراهان همیشگی روزنامه سرخابی؛ امروز یکشنبه هفدهم اردیبهشت ماه، در هشتصد و پانزدهمین شماره، خبرهای داغ فوتبال ایران طی ۲۴ ساعت گذشته رو با هم مرور می‌کنیم.

اعتراض باشگاه استقلال به صحنه پنالتی سرخ‌ها
«تبعیض و بی عدالتی تا کجا؟»

صفحه رسمی باشگاه استقلال به صحنه پنالتی پرسپولیس مقابل پیکان اعتراض کرد و نوشت: «وقتی که داد باشگاه استقلال و همین طور چند باشگاه دیگر از تبعیض‌ها و ناداوری‌ها به آسمان بلند می‌شود، به خاطر چنین صحنه‌هایی است. همان طور که در فیلم کاملا مشخص است، در یک صحنه توسط بنیادی‌فر، پنالتی استقلال گرفته نشد که کارشناسان داوری گفتند پنالتی بوده و در صحنه دیگر، هند آشکار بازیکن پیکان باز هم از سوی ‌داور پنالتی اعلام نشد و می‌بینیم که روز شنبه همین هفته و در دیدار پیکان، در صحنه‌ای پر بحث و پر از تردید برای یک تیم دیگر، همان داور اعلام پنالتی کرده است.»

رکورد جاودانه گل‌محمدی در لیگ برتر

«یحیی گل‌محمدی» سرمربی پرسپولیس برای چهارمین سال پیاپی توانست ۶۰ امتیاز در لیگ برتر کسب کند. پرسپولیس در حالی با یحیی گل محمدی به امتیاز ۶۰ در لیگ برتر رسیده که سرمربی قرمزها برای چهارمین فصل پیاپی به این رکورد رسید و عملکرد فوق العاده‌ای از خودش به جای گذاشته است.

اقدام ارزشمند مهدوی‌کیا برای زلزله خوی با همکاری رسول خادم

موسسه خیریه آکادمی کیا که با هدف کمک به ورزش و ارتقاء مسئولیت اجتماعی در آلمان تاسیس شده، مبلغ حاصل از فروش پیراهن بازی مهدی مهدوی‌کیا که به عنوان بازیکن هامبورگ در سال 2000 در بازی با شالکه بر تن داشت و با هدف کمک به کودکان زلزله‌زده خوی به فروش رفته را، جهت هزینه در اختیار یک موسسه فرهنگی قرار داد. حسن رحیمی قهرمان اسبق کشتی کشور به نمایندگی از این موسسه که توسط ورزشکارانی نظیر رسول خادم اداره می‌شود، سند انتقال این مبلغ که ده هزار یورو است را دریافت کرد.

محرومیت مهاجم سابق پرسپولیس از حضور در ورزشگاه‌ها

بر اساس گزارش مقام‌های رسمی مسابقه، دیدار تیم‌های آرمان گهر سیرجان و سایپا تهران از رقابت‌های لیگ دسته اول که به میزبانی سیرجان برگزار شد، تخلفاتی از سوی «بهنام ابوالقاسم‌پور»، مدیر منتسب به تیم سایپا که عبارت از بدرفتاری نسبت به مقامات رسمی مسابقه بود، منعکس شده که این تخلف درخور صدور قرار دستور موقت است. بر این اساس این چهره، از حضور در ورزشگاه‌ها محروم شد.

رضایت کامل رئیس باشگاه اتحاد کلباء از مجیدی

«علی کانو» رئیس باشگاه اتحاد کلباء از عملکرد «فرهاد مجیدی» در این تیم تمجید کرد و گفت: «ما از عملکرد تیم رضایت کامل داریم. بر این باور هستیم که فرهاد مجیدی تیم را در جایگاهی که شایسته آن است قرار داد و توانست دوباره شخصیت را به تیم برگرداند. باشگاه اتحاد کلباء با تمدید کردن قرارداد فرهاد مجیدی پاداش عملکرد خوب او را داد.»

مارو حتما در اینستاگرام دنبال کنید 📺🔥
Instagram.com/Sorkhabi.TV1
سرخابی یعنی بی نظیر ترین کانال فوتبالی ایران 👀 ؛ هم کل کل، هم پخش زنده ⚽️👇🏻
https://bit.ly/Sorkhabi-
کانال تلگرامی سرخابی 🌏
Telegram.me/Sorkhabiitv

مطالب مرتبط