اعتراف سنگین دست راست خامنه ای به یک جو ترسناک در بیت رهبر رژیم

اعتراف سنگین دست راست خامنه ای به یک جو ترسناک در بیت رهبر رژیم به همراه اخبار ایران و جهان، فیلم، ویدیویهای سکس اسلامی و دوربین مخفی و دیگر مطالب سرگرم کننده در مجله ویدیویی توفیدز.

جستجوی سایت

اعتراف سنگین دست راست خامنه ای به یک جو ترسناک در بیت رهبر رژیم

او اخیرا مصاحبه ای انجام داده و شراط عجیب در بیت رهبر رژیم جمهوری اسلامی گفته است. از اقدامات امنیتی که هر روز تشدید می شوند و نگرانی های خامنه ای و خانواده اش از مردم به خشم آمده و ظلم دیده. او همچنین از جلسات هفتگی صحبت کرده است که تنها بری بررسی وضعیت اعتراضات و تصمیم گیری برای آن ها در بیت خامنه ای صورت می گیرد.
گفتنی است که این مصاحبه در حالی صورت گرفته که بر خلاف انتظارها مذاکرات وین با شکسن مواجه شده، فنر دلار در رفته و هر روز قله های بالاتری را فتح می کند و روز به روز به تعد اقشار و افرادی که در کف خیابان ها به اعتراض می پردازند افزوده می شود و شعارها هم همه تنها به سمت براندازی و بیت علی خامنه ای متمایل می شوند.
© Copyright Notification: This video is originally produced by IranTV on youtube (youtube.com/IranTV) and all rights are preserved for us. using our contents without permission results in our legal claim.

مطالب مرتبط