اعتراف سنگین یک فرمانده سپاه، بزرگترین ترس خامنه ای را آشکار کرد

اعتراف سنگین یک فرمانده سپاه، بزرگترین ترس خامنه ای را آشکار کرد به همراه اخبار ایران و جهان، فیلم، ویدیویهای سکس اسلامی و دوربین مخفی و دیگر مطالب سرگرم کننده در مجله ویدیویی توفیدز.

جستجوی سایت

اعتراف سنگین یک فرمانده سپاه، بزرگترین ترس خامنه ای را آشکار کرد

#اعتراضات_سراسری #خامنه_ای #شاهزاده_رضا_پهلوی #rezapahlavi #براندازم

منبع: کیهان لندن

دو هفته پس از کنفرانس شاهزاده رضا پهلوی و بعد از آنکه علی خامنه‌ای رهبر جمهوری اسلامی در مورد «بازگشت سلطنت» هشدار داد، حالا معاون سیاسی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی نیز در مورد نفوذ به باورهای مردم از طریق «تصویرسازی از دوران پهلوی» هشدار داده و روز گذشته نیز در یک اقدام هماهنگ ائمه جمعه گمارده خامنه ای نیز در ادامه تبلیغات همیشگی که در هفته‌های اخیر تشدید شده، علیه خانواده پهلوی خطبه خواندند.

– یکی از پیامدهای هراس فروپاشی، تشدید و تعمیق شکاف‌ها نه تنها در درونی‌ترین لایه‌های نظام بلکه در میان هواداران و دلبستگان و تبلیغاتچی‌هایش اعم از اصلاح‌طلب و اصولگرا و غیره است.
– حکومتی که چهار دهه پیش با به اصطلاح دفاع از «مستضعفان» خود را نخست با فریب و سپس با سرکوب بر کشور تحمیل کرد، سال‌هاست که جمعیت کشور را بطور میلیونی زیر خط فقر می‌راند.
– هم‌آوایی عمومی مردم با شعارهایی چون «رضاشاه روحت شاد»، «چه اشتباهی کردیم که انقلاب کردیم» و «‌فتنه ۵۷ باعث فقر ملت» اقلیت طرفدار جمهوری اسلامی را عصبی و هراسان کرده است.
– افرادی از بدنه نظام که به راستی در پی «عدالت» و «زدودن فساد» از ساختار اجرایی کشور هستند و به «ایران» فکر می‌کنند نیز کم‌کم درمی‌یابند در چارچوب این نظام امکان هیچ بهبود و اصلاحی نیست و باید برای ایران، در کنار مردم ایستاد و با هم جمهوری اسلامی را به تاریخ سپرد.

© Copyright Notification: This video is originally produced by IranTV on youtube (youtube.com/IranTV) and all rights are preserved for us. using our contents without permission results in our legal claim.

مطالب مرتبط