اعتراف شرم آور یک سپاهی ، نقشه های خامنه ای برای مرم را لو داد

اعتراف شرم آور یک سپاهی ، نقشه های خامنه ای برای مرم را لو داد به همراه اخبار ایران و جهان، فیلم، ویدیویهای سکس اسلامی و دوربین مخفی و دیگر مطالب سرگرم کننده در مجله ویدیویی توفیدز.

جستجوی سایت

اعتراف شرم آور یک سپاهی ، نقشه های خامنه ای برای مرم را لو داد

تاریخ ۴۴ ساله جمهوری اسلامی همواره با بحران، تنش، ناآرامی‌ و نارضایتی‌ بازیگران سیاسی در حوزه قدرت از یک‌سو و جنبش‌های اجتماعی و مردمی از سوی دیگر عجین بوده که نظام برای سرکوب هر یک از آن‌ها، ، اقدامات و سیاست‌هایی اتخاذ کرده است که همه طی چهار دهه منجر به تقویت ماشین سرکوب در ایران شده‌اند. اقداماتی که همه از جیب خود مردم ایران برای تشکیل آن ها هزینه شده و کاربردشان ضدیت با خواست مردم است.
به گزارش ایران وایر، فصل‌نامه آفاق در تازه‌ترین شماره خود گزارشی تحقیقی با عنوان « حکم‌رانی امنیتی برای مقابله با ناآرامی‌ها در جمهوری اسلامی منتشر کرده و براساس اسناد و مدارک و مصاحبه‌های فرمانده ارشد امنیتی و انتظامی، نشان داده است که ج.ا و به ویژه اتاق فکر بیت علی خامنه ای در دهه های گذشته با چه روش و ابزاری ناآرامی‌ها را سرکوب کرده‌اند. و چکونه برای مقابله با نا آرامی های آینده نقشه کشیده اند.
این گزارش می‌گوید جمهوری اسلامی برای سرکوب دور نخست ناآرامی‌ها بین سال‌های ۱۳۵۷ تا ۱۳۶۸، دست‌کم هشت نیروی سرکوب سازمانی به نام‌های «کمیته انقلاب»، «شورای عالی دفاع»، «سپاه پاسداران»، «ستاد خبری»، «بسیج»، «قرارگاه حمزه سیدالشهدا»، «وزارت اطلاعات» و «شورای امنیت کشور» ایجاد کرد.

© Copyright Notification: This video is originally produced by IranTV on youtube (youtube.com/IranTV) and all rights are preserved for us. using our contents without permission results in our legal claim.

مطالب مرتبط