اعلام رای انضباطی الکلاسیکوی جنجالی وطنی؛ پرسپولیس و سپاهان نقره داغ شدند

اعلام رای انضباطی الکلاسیکوی جنجالی وطنی؛ پرسپولیس و سپاهان نقره داغ شدند به همراه اخبار ایران و جهان، فیلم، ویدیویهای سکس اسلامی و دوربین مخفی و دیگر مطالب سرگرم کننده در مجله ویدیویی توفیدز.

جستجوی سایت

اعلام رای انضباطی الکلاسیکوی جنجالی وطنی؛ پرسپولیس و سپاهان نقره داغ شدند

سلام به همراهان همیشگی روزنامه سرخابی؛ امروز شنبه سیزدهم اسفند ماه، در هفتصد و پنجاه و سومین شماره، خبرهای داغ فوتبال ایران طی ۲۴ ساعت گذشته رو با هم مرور می‌کنیم.

اعلام رای انضباطی الکلاسیکوی جنجالی وطنی
پرسپولیس و سپاهان نقره داغ شدند

کمیته انضباطی رای خود را درباره بازی دو تیم سپاهان و پرسپولیس صادر کرد. طبق این رأی محمد کریمی و یاسین سلمانی، بازیکنان تیم سپاهان به دلیل بدرفتاری در قبال مقام رسمی مسابقه، هر کدام دو جلسه محرومیت از همراهی تیم که یک جلسه آن به مدت ۶ ماه تعلیق می‌گردد و ۲ میلیارد ریال جریمه نقدی محکوم شدند. فرشاد احمدزاده، بازیکن تیم سپاهان به دلیل رفتار غیرورزشی به پرداخت مبلغ ۳۰۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. باشگاه پرسپولیس به دلیل پرتاب اشیاء و یک مورد مواد محترقه به زمین مسابقه از سوی تماشاگران منتسب به پرداخت مبلغ ۵۰۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

پیروزی پورتو مقابل چاوس با پاس گل طارمی

در چارچوب هفته بیست و سوم لیگ پرتغال، پورتو به مصاف چاوس رفت و به برتری ۳ بر یک رسید. در این مسابقه برای پورتو لوادر، اوتاویو و تونی مارتینز گلزنی کردند. «مهدی طارمی» در ترکیب اصلی این تیم حضور نداشت و از دقیقه ۸۳ وارد زمین شد و توانست گل سوم تیمش را در دقیقه ۹۶ ساخته و پرداخته کند.

ورزشگاه آزادی میزبان پرسپولیس در لیگ قهرمانان

طی جلسه و نشست «رضا درویش» مدیر عامل باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس با مدیر عامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی و مدیر عامل مجموعه ورزشگاه آزادی، ورزشگاه آزادی رسما به عنوان ورزشگاه میزبان رقابت‌های پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا در فصل آینده انتخاب و معرفی شد.

حمله هواداران پرسپولیس به سرمربی تراکتور

صحبت های پاکو خمس سرمربی اسپانیایی تراکتور در کنفرانس خبری پیش از دیدار حساس با پرسپولیس حسابی خبرساز و با واکنش طرفداران پرسپولیس روبرو شد. خمس در رابطه با پرسپولیس گفته؛ وقتی برای تیمی مثل پرسپولیس آنقدر پنالتی می‌گیرند اما برای ما پنالتی نمی‌گیرند؛ شاید یک چیزهایی باشد! همین موضوع باعث شده تا طرفداران پرسپولیس ضمن حمله به این مربی، اعلام کنند او صلاحیت حضور در تیم ملی را ندارد.»

مارو حتما در اینستاگرام دنبال کنید 📺🔥
Instagram.com/Sorkhabi.TV1
سرخابی یعنی بی نظیر ترین کانال فوتبالی ایران 👀 ؛ هم کل کل، هم پخش زنده ⚽️👇🏻
https://bit.ly/Sorkhabi-
کانال تلگرامی سرخابی 🌏
Telegram.me/Sorkhabiitv

مطالب مرتبط