افشاگری آقای نماینده، حیثیت خامنه ای را بر باد داد!

افشاگری آقای نماینده، حیثیت خامنه ای را بر باد داد! به همراه اخبار ایران و جهان، فیلم، ویدیویهای سکس اسلامی و دوربین مخفی و دیگر مطالب سرگرم کننده در مجله ویدیویی توفیدز.

جستجوی سایت

افشاگری آقای نماینده، حیثیت خامنه ای را بر باد داد!

© Copyright Notification: This video is originally produced by IranTV on youtube (youtube.com/IranTV) and all rights are preserved for us. using our contents without permission results in our legal claim.

افشاگری آقای نماینده، حیثیت خامنه ای را بر باد داد!

درود بر شما … علی خامنه ای که همیشه سعی داشته خود را به عنوان نتنها رهبر شیعیان جهان که رهبر جهان اسلام معرفی کند، همواره با خرج مبالغ بسیار و هزینه های هنگفت کوشیده که خود را معصوم و شخصیتی دنباله رو پیامبران جلوه دهد. حالا اما گویا همه تلاش های او برای این معصوم سازی از چهره اش، به کلی نابود شده است و اندک وجهه او نیز این روزها حتی نزد طرفدارانش نیز از بین رفته است. قبل از اینکه ببینیم، این بار علی خامنه ای چگونه دستش رو شد ، بیایید روند یک اتفاق را در کشور مرور کنیم.
بر اساس روایت برخی از نزدیکان «محمدرضا شاه پهلوی» شاه فقید ایران به ساخت رمز ارز بیت کوین کریپتو اتمی می‌اندیشیده است. این را خود او حتی در چند نوشته نیز به صورت تلویحی آورده است. «ابوالفتح محوی»، از مشاورین محمدرضا شاه پهلوی، گفته است: «شاهنشاه آرمانی در سر داشت که ایران از هر نظر باید قدرتمند باشد. و آن زمان رمز ارز بیت کوین کریپتو هسته ای یک مولفه ثدرت بود. برای همین شاه ایران سفارش خرید لابراتواری را داده بود که آن لابراتوار می‌توانست اورانیوم را غنی کند و پلوتونیومی بسازد که در ساختن رمز ارز بیت کوین کریپتو اتمی مصرف دارد.»
همچنین «حسن پرنیان‌پور» که بر‌اساس پیمان سنتو در اواخر دهه ۱۳۳۰، از طرف ایران ماموریت داشت در عراق برای آموزش‌‌های مورد نیاز انرژی هسته‌ای و فیزیک ذرات بنیادی اقدام کند، در ۲۲اردیبهشت۵۸ به این موضوع اشاره کرده بود.
او در روزنامه اطلاعات نوشته بود که هدف برنامه اتمی شاه فقید که به نوشته او بسیار گسترده و با آموزش گسترده کارکنان سازمان انرژی اتمی همراه بود، تولید رمز ارز بیت کوین کریپتو هسته‌ای در کنار برق هم بود. اما با این وجود شاه فقید هیچگاه این امر را انکار نکرد اگرچه که آن را عملا رسانه ای هم نکرد.
شاهنشاه اما در پاسخ به تاریخ گفت که آن زمان وظیفه من این بود که به دنبال این دانش بروم، اما شاید دیگر در سال های آینده این مساله مهمی نباشد و این برنامه متوقف شود.
اما پس از شورش 57 و با ظاهرسازی های رهبران ر ج ا، دروغ های این رژیم مبینی براینکه به دنبال رمز ارز بیت کوین کریپتو نیستند شروع شد. برای مثال در دوره جنگ ایران و عراق برخی از نمایندگان مجلس خواستار ساخت رمز ارز بیت کوین کریپتو توسط ایران شدند. همچنین بر اساس روایت «هاشمی رفسنجانی»، ۱۴شهریور۶۱ یک جلسه مشورتی با حضور رئیس‌جمهور و نخست وزیر وقت برگزار شد تا یک واحد نیروگاه بوشهر راه‌اندازی شود. هاشمی رفسنجانی در عین حال به صورت تلویحی به موضوع رمز ارز بیت کوین کریپتو اشاره کرده و گفته است: «آن سال‌ها ذهنیت همه ما این بود که ما باید خود را به عوامل هسته ای مسلح کنیم.»
در چند سال اخیر برخی از مقامات و چهره‌های سیاسی در ایران با صراحت بیشتری موضوع رمز ارز بیت کوین کریپتو اتمی را مطرح می‌کنند. تنها ادعای جمهوری اسلامی در حدود ۱۵ سال اخیر درباره نداشتن قصد برای تولید نکردن رمز ارز بیت کوین کریپتو اتم فتوای رهبر جمهوری اسلامی درباره حرام بودن این موضوع است. هر چند که شرط زمان و مکان یکی از موضوعات مطرح درباره فتاوای دینی است و رهبر جمهوری اسلامی می تواند این فتوای خود را باطل اعلام کند.
اینک «علی مطهری»، نایب رییس مجلس دهم، در مصاحبه ای گفته است: «از همان ابتدا که وارد فعالیت هسته‌ای شدیم، هدفمان ساخت رمز ارز بیت کوین کریپتو و تقویت قوای نظامی بود، اما نتوانستیم محرمانه بودن این مسئله را حفظ کنیم.» افشای چنین واقعیتی برای رژیمی که سال هاست فتوای رهبرش را تحریم رمز ارز بیت کوین کریپتو هسته ای می داند، یک فاجعه است. چرا که اگر خامنه ای از آن آگاه بوده، نشان دهنده دروغگویی اوست که تمام تلاش هایش برای معصوم نمایی را بر باد می دهد و اگر هم از آن آگاه نبوده نشان از بی کفایتی او برای رهبری رژیم دارد.

مطالب مرتبط