افشاگری جنجالی معاون سابق استقلال؛ یک بازیکن ۵۵ میلیاردی در ترکیب آبی‌ها!

افشاگری جنجالی معاون سابق استقلال؛ یک بازیکن ۵۵ میلیاردی در ترکیب آبی‌ها! به همراه اخبار ایران و جهان، فیلم، ویدیویهای سکس اسلامی و دوربین مخفی و دیگر مطالب سرگرم کننده در مجله ویدیویی توفیدز.

جستجوی سایت

افشاگری جنجالی معاون سابق استقلال؛ یک بازیکن ۵۵ میلیاردی در ترکیب آبی‌ها!

سلام به همراهان همیشگی روزنامه سرخابی؛ امروز پنجشنبه بیست و چهارم فروردین ماه، در هفتصد و نود و یکمین شماره، خبرهای داغ فوتبال ایران طی ۲۴ ساعت گذشته رو با هم مرور می‌کنیم.

افشاگری جنجالی معاون سابق استقلال
یک بازیکن ۵۵ میلیاردی در ترکیب آبی‌ها!

«معاون سابق باشگاه استقلال مدعی شد قرارداد یکی از بازیکنان این تیم ۵۵ میلیارد است! در همین راستا «خبرورزشی» ادعا کرد که این بازیکن جزو بازیکنان باتجربه آبی‌هاست و بازی ملی هم در کارنامه خود دارد. البته «خبرورزشی» از افشای نام این بازیکن به دلیل مسائل حقوقی، امتناع کرده اما در مدعی شده که این بازیکن تنها آبی‌پوشی نیست که در زمان مدیریت آجرلو در استقلال، قراردادش به طور ناگهانی چند برابر شده است.

کاپیتان فولاد لژیونر می‌‌شود؟!

کاپیتان فولادی‌‌ها پس از عملکرد موثر در لیگ قهرمانان آسیا و پس از آن در لیگ برتر، با پیشنهادی از یونان مواجه شده است. «ساسان انصاری» یکی از موثرترین بازیکنان فولاد در این فصل که سابقه حضور در باشگاه پرسپولیس را هم دارد؛ پیشنهادی از لیگ برتر یونان را پیش روی خود می‌بیند و اصلاً بعید نیست در پایان فصل به جمع لژیونرهای فوتبال ایران اضافه شود.

تمدید قرارداد حاج صفی با آاک!

«احسان حاج‌صفی» کاپیتان تیم ملی فوتبال ایران در فصل جاری عملکرد موفقیت‌آمیزی در باشگاه آاک یونان داشته. بر همین اساس، مدیران باشگاه آاک به حاج‌صفی پیشنهاد تمدید قرارداد داده‌اند و این بازیکن هم بی‌میل نیست که فوتبالش را در اروپا ادامه دهد.

دیاباته آماده حضور در بازی با مس

با برطرف شدن مصدومیت «شیخ دیاباته» اکنون این بازیکن، مهدی عبدی، عیسی آل‌کثیر و لئاندرو پریرا به همراه محمد عمری گزینه‌های خط حمله پرسپوليس برابر مس کرمان هستند و باید دید سرمربی سرخ‌ها چه تصمیمی برای این جدال خواهد گرفت.

اعلام غایبان استقلال در دیدار با هوادار

«رافائل سیلوا» و «کوین یامگا» به دلیل محرومیت و «علیرضا رضایی» به دلیل مصدومیت نمی‌توانند استقلال را در دیدار با «هوادار» همراهی کنند و ساپینتو باید برای جایگزینی دو بازیکن خارجی خود، نفرات جدیدی را به میدان بفرستد.

مارو حتما در اینستاگرام دنبال کنید 📺🔥
Instagram.com/Sorkhabi.TV1
سرخابی یعنی بی نظیر ترین کانال فوتبالی ایران 👀 ؛ هم کل کل، هم پخش زنده ⚽️👇🏻
https://bit.ly/Sorkhabi-
کانال تلگرامی سرخابی 🌏
Telegram.me/Sorkhabiitv

مطالب مرتبط