افشاگری خبرگزاری اوکراینی در مورد ماجرای شاهچراغ در شیراز و اتفاقات دیگری که در راه است

افشاگری خبرگزاری اوکراینی در مورد ماجرای شاهچراغ در شیراز و اتفاقات دیگری که در راه است به همراه اخبار ایران و جهان، فیلم، ویدیویهای سکس اسلامی و دوربین مخفی و دیگر مطالب سرگرم کننده در مجله ویدیویی توفیدز.

جستجوی سایت

افشاگری خبرگزاری اوکراینی در مورد ماجرای شاهچراغ در شیراز و اتفاقات دیگری که در راه است

#شاهچراغ #شیراز #اوکراین #اعتراضات_سراسری #زن_زندگی_آزادی #مهسا_امینی

در همین مورد خبرنگار اوکراینی می نویسد که ر ج ا و رسانه های وابسته به سپاه ادعا کرده اند که عملیات شب گذشته در شاهچراغ شیراز ، عملیاتی تروریستی بوده و سپس عنوان می کنند که نیروهای امنیتی آ« را بر عهده گرفته است. آن هم در صورتی که همه می دانند نیروهای امنیتی با جه کسی همکاسه است. آرتم دایانوف خبرنگار اوکراینی که ادعا می کند با چندین سیاستمدار پرنفوذ روس که اکنون از اپوزیسیون روسیه هستند در ارتباط است می گوید که واکنش یکی از این منایع این بوده است که حرف جمهوری اسلامی را باور می کند که نیروهای امنیتی مسول این اقدام تروریستی بوده، اما آن چیزی که قسمت پنهان ماجرا است آ« است که نیروهای امنیتی کسی نیست بجز خود ج ا و عواملی که در اتاق های بی فکری مشترک روسی و سپاهی ساخته شده اند. او می گوید که مردم ایران اگر باهوش باشند، حتما تا کنون از خود پرسیده اند که چرا از زمانی که حتی نیروهای امنیتی در عراق یکه تازی میکرد تا به امروز ج ا توانسته مراسم تبلیغاتی اربعین را برگزار کند بدون اینکه اتفاق خاصی رخ بدهد، این یک جواب ساده دارد و آن این است که در واقع نیروهای امنیتی و ج ا همه شاخه های یک سازمان امنیتی هستند که خودتاب بهتر آن را می شناسید. این سیاستمدار روس می گوید متاسفانه باید بگویم که این اتفاق سیگنال بدی است و نشان می دهد که چ ا می خواهد فضا را متشنج کند و احتمال حوادث بسیار فجیع تری هم وجود دارد، شاید انفحاری در مترو رخ دهد، شاید مابع آب مسمون شوند، شاید در دانشگاه ها بمب گذاری شود و این ها همه احتمالاتی است که به مردم ایران هشدار می دهد که باید کار را هرچه زودتر یکسره کنند و گرنه این جناینتکاران ممکن است کشورشان را حتی با خاک یکسان کنند.

© Copyright Notification: This video is originally produced by IranTV on youtube (youtube.com/IranTV) and all rights are preserved for us. using our contents without permission results in our legal claim.

مطالب مرتبط