افشاگری نزدیکان حسین رونقی از نقشه کثیف مجتبی خامنه ای برای وریا غفوری و خانواده رونقی

افشاگری نزدیکان حسین رونقی از نقشه کثیف مجتبی خامنه ای برای وریا غفوری و خانواده رونقی به همراه اخبار ایران و جهان، فیلم، ویدیویهای سکس اسلامی و دوربین مخفی و دیگر مطالب سرگرم کننده در مجله ویدیویی توفیدز.

جستجوی سایت

افشاگری نزدیکان حسین رونقی از نقشه کثیف مجتبی خامنه ای برای وریا غفوری و خانواده رونقی

#مهسا_امینی #زن_زندگی_آزادی #اعتراضات_سراسری #ایران #خامنه_ای #mahsaamini #نه_به_جمهوری_اسلامی #شاهزاده_رضا_پهلوی #فوتبال #حسین_رونقی #وریا_غفوری

حتما در خبرها شنیدید که به تایید احمد رونقی، پسرش حسین رونقی روز شنبه بعد از آزادی موقت از زندان اوین به بیمارستانی در تهران منتقل شده است. احمد رونقی تصاویری نیز از فرزندنش در بیمارستان منتشر کرده است.
پیشتر حسن رونقی، برادر حسین رونقی، خبر داد که این زندانی سیاسی با قرار وثیقه به طور موقت از زندان آزاده شده است تا یک دوره درمان را طی کند. حسین رونقی، از فعالان آزادی اینترنت و مخالفان جمهوری اسلامی است، که در روز دوم مهرماه دستگیر شد. او پیش از این نیز بارها زندانی و محاکمه شده است.
انتشار تصاویر رقص و پایکوبی نیروهای سرکوبگر جمهوری اسلامی در خیابان‌های ایران با پرچم جمهوری اسلامی، پس از پیروزی تیم فوتبال مقابل ولز، نشانه‌ای از دوگانگی‌های میان مردم و حکومت حتی در بعد فوتبال را داشت.

تیم فوتبال که در بازی نخست مقابل انگلیس، سنگین‌ترین شکست تاریخ فوتبال ایران در ادوار جام جهانی را تجربه کرده بود، در دومین بازی خود در رقابت‌های جام جهانی ۲۰۲۲ قطر به بهترین پیروزی تاریخ خود در این رقابت‌ها رسید؛ دو بر صفر.

پس از این پیروزی، پرچم‌های جمهوری اسلامی در دست یا در لوله‌ اسلحه‌های مامورانی که طی هفتاد روز اخیر در حال ضرب و شتم یا تعرض و تجاوز به معترضین به قتل «مهسا امینی» بودند قرار گرفت. رقص ماموران روی خودروهای ضد شورش یا فریاد و دست زدن‌شان کنار خیابان‌ها را می‌توان کنار جمله‌ای از «غزل رنجکش» گذاشت که پس از نابینا شدن یک چشم خود با شلیک همین نیروها نوشت: «آخرین تصویری که چشم راستم ثبت کرد؛ لبخند اون شخص موقع شلیک کردن بود.»

چرا جام جهانی فوتبال برای حکومت جمهوری اسلامی، از بالاترین مقامات تا بازیکنان و نیروهای سرکوب‌گرش مهم است؟

Join this channel to get access to perks:
https://www.youtube.com/channel/UCdzx4555tCT_oaqqW1hN_8g/join

© Copyright Notification: This video is originally produced by IranTV on youtube (youtube.com/IranTV) and all rights are preserved for us. using our contents without permission results in our legal claim.

مطالب مرتبط

اشتراک در
اطلاع از
0 نظر
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها