افشای رشوه 200 هزار دلاری خامنه ای به یک زن روس تبار

افشای رشوه 200 هزار دلاری خامنه ای به یک زن روس تبار به همراه اخبار ایران و جهان، فیلم، ویدیویهای سکس اسلامی و دوربین مخفی و دیگر مطالب سرگرم کننده در مجله ویدیویی توفیدز.

جستجوی سایت

افشای رشوه 200 هزار دلاری خامنه ای به یک زن روس تبار

#خامنه_ای #سازمان_ملل #شاهزاده

به گزارش دیده‌بان حقوق بشر، آلِنا دوشِن گزارشگر ویژه سازمان حقوق بشر سازمان ملل در زمینه اقدامات سرکوبگرانه‌ی یکجانبه، از چین مبلغی دریافت کرده تا به چینی ها در سفیدشویی پاکسازی نژادی قوم ایغور کمک کند. اما نکته قابل توجه در این میان برای مردم ایران این است که آلنا دوشن فردا دیداری تبلیغاتی از ایران خواهد داشت. که دومین دیدار او از ایران به حساب می آید. گفته می شود که علی خامنه ای از طرف رابط های چینی مبلغ 200 هزار دلار به حساب او واریز کرده است. این عدد در حالی مطرح شده است که این روزها در ایران دلار هر روز گران تر می شود، مردم بیشتر به زیر خط فقر می روند و تنها اثدام رژیم سرکوب بیشتر است و به جای صرف منابع مالی برای سیر کردن شکم مردم آن را در جیب چنین افرادی برای سرپوش گذاشتن و سفیدشویی جنایات خود می کند.

© Copyright Notification: This video is originally produced by IranTV on youtube (youtube.com/IranTV) and all rights are preserved for us. using our contents without permission results in our legal claim.