افشای نامه محرمانه خامنه ای به نمایندگان مجلس

افشای نامه محرمانه خامنه ای به نمایندگان مجلس به همراه اخبار ایران و جهان، فیلم، ویدیویهای سکس اسلامی و دوربین مخفی و دیگر مطالب سرگرم کننده در مجله ویدیویی توفیدز.

جستجوی سایت

افشای نامه محرمانه خامنه ای به نمایندگان مجلس

© Copyright Notification: This video is originally produced by IranTV on youtube (youtube.com/IranTV) and all rights are preserved for us. using our contents without permission results in our legal claim.

گفتنی است که با گسترده شدن روزبه روز اعتراض‌های سراسری در ایران برخی از نمایندگان مجلس از تهییه طرحی «سه فوریتی» برای جلوگیری از افزایش قیمت بنزین خبر داده بودند و حتی تعدادی از نمایندگان صحبت از استعفا کرده بودند. حرف‌هایی که البته پس از دستور علی خامنه‌ای مبنی بر اجرای این طرح، نقش برآب شد.
این سلسله اتفاقات دقیقا با همین روند در سال 1398 هم تکرار شد و کمی پس از شروع اعتراضات در سراسر ایران تعدادی از مراجع تقلید در قم نیز نسبت به اجرای این طرح واکنش نشان دادند که تنها کمی پس از سخنان علی خامنه‌ای در دفاع از اجرایی شدن این طرح، این مراجع تقلید هم سکوت را بر ابراز مخالفت ترجیح دادند.
در آبان 1398 کمی پس از شروع اعتراضات در سراسر ایران تعدادی از مراجع تقلید در قم نیز نسبت به اجرای این طرح واکنش نشان دادند که تنها کمی پس از سخنان علی خامنه‌ای در دفاع از اجرایی شدن این طرح، این مراجع تقلید هم سکوت را بر ابراز مخالفت ترجیح دادند.
در آن مقطع هم گزارش نشریه بیت رهبری هم‌چنین با یادآوری نقل قولی از آیت‌الله خامنه‌ای ادعا می‌کرد که رهبر جمهوری اسلامی ایران از مدت‌ها قبل درباره امکان شروع اعتراضات گسترده مردمی هشدار داده بوده است. بنا به ادعای این گزارش سخنان سال گذشته آیت‌الله خامنه‌ای که گفته بود «اینکه این‌ها گفتند در سال ۹۷ چنین می‌کنیم و چنان می‌کنیم و نقشه‌هایی را برای جمهوری اسلامی ابراز کردند، ممکن است فریب باشد. ممکن است جنجال‌ را برای سال ۹۷ بکنند، نقشه را برای سال ۹۸ بکشند»، نشان از پیش‌بینی دقیق رهبر جمهوری اسلامی بوده است.
این گزارش البته توضیحی نمی‌دهد که طرح گران شدن ناگهانی بنزین و تایید شخص اول مملکت در اجرایی شدن آن چطور می‌تواند «نقشه» دشمنان نظام باشد.
به‌نظر می‌رسد انتشار این گزارش توسط نشریه بیت‌رهبری هشداری دوباره به برخی نمایندگان مجلس شورای اسلامی‌ست که در روزهای گذشته و در اعتراض به احتمال گسترش اعتراضات مردمی خواستار توقف بخش هایی از برنامه بودجه بودند. .
از سوی دیگر هم‌زمانی انتشار این گزارش با سخنرانی امروز آیت‌الله خامنه‌ای درباره جان‌باختگان اعتراضات سراسری و دستور او برای دل‌جویی از خانواده‌های داغدار، به نوعی خاتمه دادن به واکنش‌هایی‌ست که در روزهای گذشته از زبان مقامات جمهوری اسلامی به گوش رسیده است.

مطالب مرتبط