انتشار خاطرات محرمانه هاشمی از جلسه ای با حضور خامنه ای، یک راز بزرگ را در مورد آینده رژیم لو داد

انتشار خاطرات محرمانه هاشمی از جلسه ای با حضور خامنه ای، یک راز بزرگ را در مورد آینده رژیم لو داد به همراه اخبار ایران و جهان، فیلم، ویدیویهای سکس اسلامی و دوربین مخفی و دیگر مطالب سرگرم کننده در مجله ویدیویی توفیدز.

جستجوی سایت

انتشار خاطرات محرمانه هاشمی از جلسه ای با حضور خامنه ای، یک راز بزرگ را در مورد آینده رژیم لو داد

Join this channel to get access to perks:
https://www.youtube.com/channel/UCdzx4555tCT_oaqqW1hN_8g/join

هم‌زمان با تجمع‌های گسترده بازنشستگان در سراسر ایران برای مطالبه حقوق قانونی‌ خود، سجاد پادام، مدیرکل بیمه‌های اجتماعی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، مدعی شد جمهوری اسلامی ایران برای پرداخت حقوق کارگران مجبور است جزیره‌فروشی کند یا خوزستان رو بفروشد.

این مقام دولتی پرداخت حقوق بازنشستگان را به جنگ ایران و عراق پیوند داد و گفت: «۳۰۰ هزار شهید دادیم که یک وجب خاک از دست ندهیم اما ممکن است به جایی برسیم که مجبور شویم کیش، قشم و خوزستان را بفروشیم تا بتوانیم حقوق بازنشستگان را بدهیم.»

مدیرکل بیمه‌های وزارت کار با طرح این ادعا که یونان برای پرداخت مطالبات بازنشستگان ۱۰۰ جزیره فروخت، گفت: ما هم به‌زودی دچار این وضعیت می‌شویم. او در ادامه ادعاهایش افزود: حتی اگر سه میلیون بشکه نفت را بدون تحریم بفروشیم و پولش را کامل بگیریم، باز هم نمی‌توانیم مشکل بازنشستگان را حل کنیم.

به گفته او، باید در پنج ماه ۸۵ هزار میلیارد کار عمرانی انجام می‌شد اما فقط ۱۳ هزار میلیارد معادل ۲۰ درصد، انجام شده است.

ادعای فروش جزیره برای پرداخت مطالبات بازنشستگان در حالی مطرح می‌شود که شرکت سرمایه‌گذاری تامین اجتماعی (شستا) با فعالیت‌های کلان اقتصادی از بزرگ‌ترین و ثروتمندترین هلدینگ‌های ایران است و فساد مدیران و شرکت‌های زیرمجموعه آن بارها افشا شده است.

© Copyright Notification: This video is originally produced by IranTV on youtube (youtube.com/IranTV) and all rights are preserved for us. using our contents without permission results in our legal claim.

مطالب مرتبط