انتشار نامه عجیب معاون رئیسی به خامنه ای، از راز بزرگ دلار 100 هزارتومانی پرده برداشت

مجله ویدیویی بدون سانسور توفیدز، حاوی آخرین اخبار ایران و جهان، ویدیوهای طنز سیاسی و دینی، ویدیوهای افشاگرانه و سکس اسلامی، دوربین مخفی و مطالب بزرگسالان 18+، سرگرمی و فیلم.

جستجوی توفیدز

مطالب مرتبط

انتشار نامه عجیب معاون رئیسی به خامنه ای، از راز بزرگ دلار 100 هزارتومانی پرده برداشت

اهمیت:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...

#اعتراضات_سراسری #هموطن_بپاخیز
#اعتصابات_سراسری
#خیزش_محله_محور #جاوید_رضاشاه_دوم_پهلوی_سوم

علی رغم سانسور های شدید رسانه های داخلی و حتی رسانه های غربی و حتی حذف تصاویر و فیلم های مربوط به اعتراضات اخبر در شبکه های اجتماعی در ایران، آنقدر صدای اعتراض مردم ایران بلند شده است که هیچکس از شدت خشم مردم نا آگاه نیست. حتی مصاحبه های ساختگی صدا و سیمای علی خامنه ای که در آن نشان می دهد که با یارانه های موقت که حتی برای بسیاری هنوز واریز نشده، می توان چه خریدهایی انجام داد، در میان مردم تنها با جنبه طنز رد و بدل می شود. می توان گفت که مهمترین پیام شورش شهرهای ایران در این روزها این است که ایران‌زمین دیگر نمی‌خواهد حتی برای یک روز استبداد آخوندها را برتابد. قیام مردمی ترس و استیصال را بر متولیان اختناق حاکم کرده است. و سران ر ج ا دریافته‌اند که دیگر نمی توان مردم خشمگین را حتی با وعده های پوشالی متقاعد به مماشات با نظام کرد.
در این میان معاون رئیسی و رئیس و عضو هیئت عامل صندوق بین‌المللی پول گفته هنوز زمانی از سال نگذشته، وزیری به ما نامه زده که بیش از /۵ هزار میلیارد تومان کم آورده‌ایم به ما پول بدهید! این در حالی است که صندوق ما خالی است و نمی دانیم پول یارانه ها از کجا باید بیاید. مهدی عضنفری در این سخنان بی‌پرده گفته که بعید می دانم با این وضع بودجه بندی بتوان این سال را به پایان رساند مگر اینکه آقایان منابع مالی سراغ دارند که من که معون اقتصادی و رئیس و عضو هیئت عامل صندوق بین‌المللی پول هستم از آن بی خبرم.
خال اگر بیاییم و کمی عمیق تر این صحبت ها را در کنار صحبت های معاون مالی مجلس قرار دهیم که گفته بود ما وقتی که لایحه بودجه را تصویب می کردیم به دولت گفتیم که با این اوضاع می توان حتی تا 300 درصد کسری بودجه را تجربه کرد، به یک راز بزرگ پی خواهیم برد.

© Copyright Notification: This video is originally produced by IranTV on youtube (youtube.com/IranTV) and all rights are preserved for us. using our contents without permission results in our legal claim.

اپلیکیشن مویابل سایت

مطالب دیگر