توفیدز: انتشار کلیپی که نشان می دهد کودتای سپاه علیه خامنه ای بسیار محتمل است

انتشار کلیپی که نشان می دهد کودتای سپاه علیه خامنه ای بسیار محتمل است به همراه اخبار ایران و جهان، فیلم، ویدیویهای سکس اسلامی و دوربین مخفی و دیگر مطالب سرگرم کننده در مجله ویدیویی توفیدز.

جستجوی سایت

انتشار کلیپی که نشان می دهد کودتای سپاه علیه خامنه ای بسیار محتمل است

Join this channel to get access to perks:
https://www.youtube.com/channel/UCdzx4555tCT_oaqqW1hN_8g/join
خامنه‌ای که در سخنرانی نوروزی خود اشاره‌ای به مطالبات آزادی‌خواهانه مردم ایران و به‌خصوص زنان نداشت، در جمع مخاطبانش در مشهد، ادعا کرد که «عده کمی از مردم در اغتشاشات اخیر» مشارکت داشتند. او دموکراسی غربی را دموکراسی دروغ و فریب خواند و افزود: «هدف دشمن، تبدیل مردم‌سالاری اسلامی به یک حکومت باب میل استکبار است و می‌خواهند فردی را سر کار بیاورند که مطیع آن‌ها باشد تا کشور را غارت کنند.»

او توطئه دشمنان در حوزه‌های مختلف از جمله کودتا، تحریم، فشار سیاسی، دسیسه‌های امنیتی، تهاجم رسانه‌ای و ایران‌هراسی را بی‌سابقه دانست و در سخنرانی‌اش به روال گذشته که اصرار داشت تکراری نیست، اظهار کرد: «دشمن می‌خواهد شعله امید را در دل جوانان ما خاموش کند. می‌خواهند دوقطبی و پس از آن جنگ داخلی در کشور ایجاد کنند. اکنون دشمن حمله نظامی نمی‌کند، اما جنگ ترکیبی آن‌ها حمله به باورهای دینی و سیاسی مردم ایران است.»

© Copyright Notification: This video is originally produced by IranTV on youtube (youtube.com/IranTV) and all rights are preserved for us. using our contents without permission results in our legal claim.

مطالب مرتبط

اشتراک در
اطلاع از
0 نظر
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها