انتشار گزارش سپاه و یک سرافکندگی بزرگ برای فداییان رهبر

مجله ویدیویی بدون سانسور توفیدز، حاوی آخرین اخبار ایران و جهان، ویدیوهای طنز سیاسی و دینی، ویدیوهای افشاگرانه و سکس اسلامی، دوربین مخفی و مطالب بزرگسالان 18+، سرگرمی و فیلم.

جستجوی توفیدز

مطالب مرتبط

انتشار گزارش سپاه و یک سرافکندگی بزرگ برای فداییان رهبر

اهمیت:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...

© Copyright Notification: This video is originally produced by IranTV on youtube (youtube.com/IranTV) and all rights are preserved for us. using our contents without permission results in our legal claim.

این تحقیق در پایان به صراحت اعلام کرده بود که «استقامت قلبی عروقی» این نیرو‌ها ضعیف و در حد غیرقابل قبول است، «قدرت و استقامت عضلات تنه و شکم» آن‌ها در وضعیت ضعیف و غیرقابل قبول قرار دارد، این نیرو‌ها از نظر «چابکی» بسیار ضعیف هستند و «سرعت دویدن پرسنل نیروی زمینی» دور از انتظار است.

۲.۷ درصد از افراد هم توانسته‌اند ۵۵ دراز و نشست و بالاتر بروند و حدود پنج درصد افراد، دو ۱۵۰۰ متر را در کمتر از هفت دقیقه و ۴۰ ثانیه به پایان رسانده‌اند.

سال ۱۳۷۵ نیز از پنج هزار و ۴۱۹ نفر از پرسنل نیروی زمینی آزمون‌های بارفیکس، دراز و نشست، دوی ۶۰ متر، دوی رفت و برگشت و دوی ۱۵۰۰ متر گرفته شد که نشان داد: «تعداد بارفیکس‌ها به هفت تکرار نمی‌رسید و دراز و نشست از ۳۵ تکرار تجاوز نمی‌کرد.»

a report on the fitness and physical strength of the forces of the countries forces.

اپلیکیشن مویابل سایت

مطالب دیگر

Subscribe
خبر بده در مورد
0 نظر
Inline Feedbacks
نمایش تمامی نظرات