انتشار یک نامه محرمانه ناموس خامنه ای را بر باد داد

انتشار یک نامه محرمانه ناموس خامنه ای را بر باد داد به همراه اخبار ایران و جهان، فیلم، ویدیویهای سکس اسلامی و دوربین مخفی و دیگر مطالب سرگرم کننده در مجله ویدیویی توفیدز.

جستجوی سایت

انتشار یک نامه محرمانه ناموس خامنه ای را بر باد داد

#زن_زندگی_آزادی #مهسا_امینی #اعتراضات_سراسری #ایران #خامنه_ای #نه_به_جمهوری_اسلامی #mahsaamini #شاهزاده_رضا_پهلوی #انقلاب #

علی رغم تمام تبلیغاتی که از سوی رسانه های رژیم و سایبری ها صورت میگیرد که نشان دهند شرایط کنترل شده است و اغتشاشات به قول مسولان رژیم فروکش کرده، اوضاع خیزش انقلابی همانطور که همه می دانستیم و خود سران فاسد رژیم علی خامنه ای هم می دانستند، آرام نشد که بشود و حتی روز پس از بیانیهٔ ۲۷۲ نفر از اعضای مجلس که در آن از قوه قضاییه خواسته بودند «هر چه سریع‌تر با برخورد عبرت‌آموز کرده و… حکم را اجرا کنند» دیدم که مردم پر شور تر و با انرژی بیشتری به خیابان ها آمدند و فریاد مرگ بر خامنه ای سر دادند. شکست های پی در پی این چنینی موجب عمیق و گسترش اختلاف و ریزش در میان سرکوبگران و سران نظام شده و برآیند این وضعیت باز هم تداوم قیام است و تشدید استیصال و بن‌بست رهبر خون و کش ر ج ا. اما جدای از بحث ریزش ها و جدای از تمامی اخبار پیروزی بخش برای مردم ایران، انتشار یک نامه به مانند آب سردی بر پیکر علی خامنه ای و سران رژیمش بود، نامه ای که بسیاری از آن به نامه ناموسی تعبیر کردند. اما دلیل آن چیست؟ علی خامنه ای در 18 اردیبهشت ماه در گفتگو با نظامیان و خانواده هایشان در یک سخنرانی ضمین تشکر از آ« ها برای حفظ امنیت نظام گفته بود که نظامیان در جمهوری اسلامی مانند ناموس ما هستند، آ« ها از ما نگهداری می کنند و نظام هم مانند ناموسش همیشه پشتیبان نظامیان اعم از ارتش و سپاه و بسیج و نیروی انتظامی خواهد بود. حالا این سخنان را داشته باشید و این نامه را ببنید.

© Copyright Notification: This video is originally produced by IranTV on youtube (youtube.com/IranTV) and all rights are preserved for us. using our contents without permission results in our legal claim.

مطالب مرتبط