اولین واکنش خامنه ای و مجاهدین به کارزار من_وکالت_میدهم در حمایت از شاهزاده رضا پهلوی

اولین واکنش خامنه ای و مجاهدین به کارزار من_وکالت_میدهم در حمایت از شاهزاده رضا پهلوی به همراه اخبار ایران و جهان، فیلم، ویدیویهای سکس اسلامی و دوربین مخفی و دیگر مطالب سرگرم کننده در مجله ویدیویی توفیدز.

جستجوی سایت

اولین واکنش خامنه ای و مجاهدین به کارزار من_وکالت_میدهم در حمایت از شاهزاده رضا پهلوی

#من_وکالت_میدهم #شاهزاده_رضا_پهلوی #نه_به_جمهوری_اسلامی #ایران #خامنه_ای #mahsaamini #مهسا_امینی

شمار زیادی از شهروندان از جمله هنرمندان با انتشار مطالبی در توئیتر و اینستاگرام اعلام کردند به شاهزاده رضا پهلوی برای رهبری مسیر مبارزات آزادیخواهانه ملت ایران علیه جمهوری اسلامی «وکالت» می‌دهند.
– کارزاری اینترنتی برای وکالت به شاهزاده رضا پهلوی از سوی احسان کرمی در دسترس عموم قرار گرفته که تا زمان تنظیم این گزارش بیش از ۸۵ هزار نفر در کمتر از ۲۴ ساعت آن را امضا کرده‌اند.
– هشتگ #من_وکالت_می‌دهم با هزاران بار انتشار در توئیتر ترند شده. دو هشتگ #RezaPahlavi و #RezaShahTheSecond در کنار از جمله هشتگ‌های ترند در توئیتر هستند.
– هشتگ #نیز که در حمایت از قرار گرفتن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در فهرست سازمان‌های اتحادیه اروپا مورد استفاده قرار می‌گیرد ترند شده و چند روز است در صدر هشتگ‌ها قرار دارد.
– شاهزاده رضا پهلوی شامگاه دوشنبه در گفتگو با شبکه «منوتو» در پاسخ به اینکه چرا بطور روشن نقش رهبری جنبش انقلابی را بر عهده نگرفته گفت: «هر نوع کاری که انجام می‌دهیم باید یک مبنای مشروعیت و یا یک نوع وکالتی از داخل ایران داشته باشد.»
– گفتنی است که پیشتر و از ماه‌ها پیش از آغاز خیزش انقلابی اخیر، شماری از زندانیان سیاسی از درون ایران موضوع «وکالت» و «رأی اعتماد» به شاهزاده رضا پهلوی را مطرح و در همین ارتباط پیام‌های صوتی ارسال کرده بودند.
– اینهمه به روشنی نشان می‌دهد آنچه در حال حاضر شکل گرفته در یک روند و با پیشینه‌ای جریان یافته که قلب و مغز آن در جنبش آزادیخواهی داخل کشور می‌تپد و فعال است. تکرار مواضع روشن و صریح شاهزاده رضا پهلوی در گفتگوی اخیر با تلویزیون «منوتو» با توجه به شرایط داخلی و خارجی ایران و وضعیت نکبت‌بار جمهوری اسلامی، روح تازه‌ای به روند همبستگی برای آزادی و آبادی ایران دمید و انگیزه‌ی مخاطبان را برای اعلام حمایت از شخصیت ملّی و سیاسی که به وی اعتماد دارند بیش از پیش تقویت کرد.

Join this channel to get access to perks:
https://www.youtube.com/channel/UCdzx4555tCT_oaqqW1hN_8g/join

© Copyright Notification: This video is originally produced by IranTV on youtube (youtube.com/IranTV) and all rights are preserved for us. using our contents without permission results in our legal claim.