اولین پاسخ رسمی مجتبی خامنه ای به خیز مردم ایران برای سرنگونی رژِیم

اولین پاسخ رسمی مجتبی خامنه ای به خیز مردم ایران برای سرنگونی رژِیم به همراه اخبار ایران و جهان، فیلم، ویدیویهای سکس اسلامی و دوربین مخفی و دیگر مطالب سرگرم کننده در مجله ویدیویی توفیدز.

جستجوی سایت

اولین پاسخ رسمی مجتبی خامنه ای به خیز مردم ایران برای سرنگونی رژِیم

منبع: کیهان لندن :
تغییرات در کابینه سیزدهم؛ ادامه مهره‌چینی مجتبی خامنه‌ای یا «مدیریت» بخش معترض جامعه؟!
– پیشتر یکی از مهمترین دلایل استعفا و یا به بیان دیگر «برکناری محترمانه» یوسف نوری وزیر آموزش و پرورش، مشکلات در پرداخت حقوق آموزگاران بود. موضوع مسمومیت دانش‌آموزان نیز انتقاداتی درباره او در پی داشت.
– گرانی مواد خوراکی، عدم تأمین نهاده‌های دامی برای مرغداران و دامداران، در کنار سیاست‌های نادرست و ناکارآمد وزارت جهاد کشاورزی را می‌توان از جمله دلایل برکناری جواد ساداتی‌نژاد ارزیابی کرد.
– برکناری مسعود میرکاظمی نیز از ماه‌ها پیش مطرح بوده بطوری که آذرماه گذشته اخباری مبنی بر خداحافظی میرکاظمی از کابینه با استعفا و پس از ارائه لایحه بودجه به مجلس منتشر شده بود.
– کیهان لندن اردیبهشت پارسال از آغاز روند «جابجایی مهره‌ها در سطوح بالای دولت» خبر داده و نوشته بود که ردگیری این تغییرات به دفتر خامنه‌ای و مهره‌چینی جریان نزدیک به مجتبی خامنه‌ای می‌رسد.
– به نظر می‌رسد جنبش انقلابی علیه جمهوری اسلامی چنان معادلات جمهوری اسلامی را بهم ریخته که جابجایی مهره‌های دولت که با مدتی تأخیر روبرو شده بود حالا از سر گرفته شده است.

Join this channel to get access to perks:
https://www.youtube.com/channel/UCdzx4555tCT_oaqqW1hN_8g/join

© Copyright Notification: This video is originally produced by IranTV on youtube (youtube.com/IranTV) and all rights are preserved for us. using our contents without permission results in our legal claim.

مطالب مرتبط