اوکراین معمای مدارس دخترانه را با افشای راز مشترک استالین و خامنه ای حل کرد

اوکراین معمای مدارس دخترانه را با افشای راز مشترک استالین و خامنه ای حل کرد به همراه اخبار ایران و جهان، فیلم، ویدیویهای سکس اسلامی و دوربین مخفی و دیگر مطالب سرگرم کننده در مجله ویدیویی توفیدز.

جستجوی سایت

اوکراین معمای مدارس دخترانه را با افشای راز مشترک استالین و خامنه ای حل کرد

#زن_زندگی_آزادی #مهسا_امینی #خامنه_ای #شاهزاده_رضا_پهلوی #mahsaamini #ایران #انقلاب #من_وکالت_میدهم #ایران #rezapahlavi

Join this channel to get access to perks:
https://www.youtube.com/channel/UCdzx4555tCT_oaqqW1hN_8g/join

اشتراک‌های خامنه‌ای و استالین در بعضی ابعاد قابل مقایسه هستند، اما در کل دو فرد متفاوت و در زمان‌های مختلف تاریخ به دنیا آمده‌اند و تحت شرایط و موقعیت‌های مختلفی در زندگی و فعالیت خود قرار گرفته‌اند.

در بعضی ابعاد، می‌توان گفت خامنه‌ای و استالین به دو دلیل مشابه بودند: اول اینکه هر دو در کشورهایی که بعد از انقلاب به دنبال ساخت یک نظام شوروی بودند، فعالیت می‌کردند. دوم اینکه هر دو در جریان مبارزه با قدرت‌های غربی به شکلی از سیاست‌های امنیتی سخت و محکم استفاده کردند.

اما در ابعاد دیگر، خامنه‌ای و استالین بسیار متفاوت بودند. خامنه‌ای یک رهبر دینی است که در حوزه سیاست فعالیت می‌کند، در حالیکه استالین یک رهبر سیاسی بود که در حوزه‌ی ایدئولوژی و فلسفه‌ی سیاسی فعالیت می‌کرد. خامنه‌ای در زمینه‌های مختلفی مانند فرهنگ، اجتماع و زندگی شخصی نیز تأثیرگذاری دارد، در حالیکه استالین تمرکزش بر سیاست و نظام بود. همچنین، استالین در دوره‌ی حکومت خود به دست‌آوردهای بسیاری از جمله صنعتی سازی و توسعه‌ی زیرساخت‌ها دست یافت، در حالیکه خامنه‌ای بیشتر در حوزه‌های نظامی، امنیتی و فرهنگی تأثیرگذار است.

به طور خلاصه، اشتراک‌هایی بین خامنه‌ای و استالین وجود دارد، اما در کل این دو فرد بسیار متفاوت هستند و در زمینه‌های مختل

© Copyright Notification: This video is originally produced by IranTV on youtube (youtube.com/IranTV) and all rights are preserved for us. using our contents without permission results in our legal claim.