اژدهای خشم مردم علیه خامنه ای دوباره جان گرفت و صدا وسیما باز هم سوتی داد

اژدهای خشم مردم علیه خامنه ای دوباره جان گرفت و صدا وسیما باز هم سوتی داد به همراه اخبار ایران و جهان، فیلم، ویدیویهای سکس اسلامی و دوربین مخفی و دیگر مطالب سرگرم کننده در مجله ویدیویی توفیدز.

جستجوی سایت

اژدهای خشم مردم علیه خامنه ای دوباره جان گرفت و صدا وسیما باز هم سوتی داد

#اعتراضات_سراسری #اصفهان #رئیسی_جلاد۶۷ #خامنه_ای #گرانی

ابراهیم رییسی در جریان سفر دوره‌ای خود به اصفهان رفت. او در آ‌نجا به صراحت آب پاکی روی دست همگان ریخت و گفت که دولت به دنبال اداره کشور با کمترین هزینه است! در جریان سفر رییسی به اصفهان، تلویزیون شبکه اصفهان با گزارشی از حضور رئیسی در اصفهان به گوشه‌یی از وضعیت اسفبار استان اصفهان اشاره کرد و آخوند موسوی نماینده فلاورجان اثفهان برای تبزئه کردن خود از همراهی با حکومت در سخنانی نمایش و در حضور رییسی
گفت که : «در ابتدای امر تصویری که با شنیدن نام اصفهان به اذهان عمومی خطور می‌کند، با آنچه که در حال حاضر می‌گذرد، تفاوت زیادی دارد. زمانی اصفهان را با زاینده رود پرآب، شغل‌های بیشمار، صنایع پویا و گردشگری می‌شناختیم. تصویر راجع از اصفهان اصفهانی برخوردار از انواع نعمات است. اما عزیزان دیگر اینگونه ….
این سخنان در حالی بیان شد که همزمان با ورود ابراهیم رئیسی به اصفهان، اعتراضات مردمی در شهرهای مختلف ادامه دارد و تصاویر ویدیویی نشان از حضور سنگین نیروهای امنیتی در بسیاری از شهرها به ویژه اصفهان دارد.

© Copyright Notification: This video is originally produced by IranTV on youtube (youtube.com/IranTV) and all rights are preserved for us. using our contents without permission results in our legal claim.

مطالب مرتبط

اشتراک در
اطلاع از
0 نظر
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها