توفیدز: اگر دولت امریکا فاشیست و نژاد پرست است، پس کشورهای مسلمان چی !؟

اگر دولت امریکا فاشیست و نژاد پرست است، پس کشورهای مسلمان چی !؟ به همراه اخبار ایران و جهان، فیلم، ویدیویهای سکس اسلامی و دوربین مخفی و دیگر مطالب سرگرم کننده در مجله ویدیویی توفیدز.

جستجوی سایت

اگر دولت امریکا فاشیست و نژاد پرست است، پس کشورهای مسلمان چی !؟


این عبارت را بسیاری از ایرانیان در روزهای اخیر در فضای مجازی و در کامنت هایشان بکار برده اند، حتی بسیاری از اشخاص سرشناس اعم از سیاسی تا هنری نیز این عبارت را از روی عصبانیت در پیام ها و گفته هایشان استفاده کرده اند.
اگر از نگاه این دسته از ایرانیان دستور جدید ممنوعیت صادر شدن ویزا از سوی دولت امریکا برای ایرانیان توهین محسوب میشود و دولت امریکا با این تصمیمش فاشسیت و نژاد پرست است،
در تصویر زیر لیست اسامی کشورهای اسلامی نظیر ایران که به شهروندان اسرائیلی هیچ نوع ویزایی نمی دهند آماده است،
آیا این کار کشورهای اسلامی هم توهین به شهروندان اسرائیلی نیست؟ آیا این هم فاشیستی و نژاد پرستانه نیست؟
شمایی که می گویید باید دولت امریکا و یا هر کشور دیگری در این جهان حساب حکومت اسلامی ایران را با شهروندان ایران جدا کند و به آنها به عنوان انسان این کره خاکی احترام بگذارد و برایشان ویزا ورود به امریکا صادر کند، آیا این کشورهای اسلامی همانند ایران در لیست پایین حساب شهروندان اسرائیلی را از دولت اسرائیل جدا کرده اند و به این شهروندان از بعد انسانی احترام گذاشته و به آنها ویزا برای ورود به کشورهایشان داده و یا میدهند؟ 
اگر بگویید این کشورها همانند ایران با اسرائیل رابطه دیپلماتیک ندارند و به همین دلیل به شهروندان آن ویزا نمی دهند! خُب ایران هم با امریکا رسما بعد از انقلاب سال ۵۷ رابطه دیپلماتیک ندارد پس چرا ما انتظار داریم که دولت امریکا با ما همانند کشورهای دیگر که دارای روابط دیپلماتیک است رفتار کند؟
پس نگوییم دولت امریکا فاشیست و نژاد پرست است زیرا اگر این را بگوییم پس باید این صفات را برای دولت های کشورهای اسلامی زیر از جمله دولت ایران نیز بکار ببریم.
کشورهای مسلمان

مطالب مرتبط

اشتراک در
اطلاع از
0 نظر
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها