ایران آرام نمی‌گیرد ! جمعه ای که خامنه ای یک قدم دیگر به سرنگونی نزدیک شد

ایران آرام نمی‌گیرد ! جمعه ای که خامنه ای یک قدم دیگر به سرنگونی نزدیک شد به همراه اخبار ایران و جهان، فیلم، ویدیویهای سکس اسلامی و دوربین مخفی و دیگر مطالب سرگرم کننده در مجله ویدیویی توفیدز.

جستجوی سایت

ایران آرام نمی‌گیرد ! جمعه ای که خامنه ای یک قدم دیگر به سرنگونی نزدیک شد

Join this channel to get access to perks:
https://www.youtube.com/channel/UCdzx4555tCT_oaqqW1hN_8g/join

منبع: کیهان لندن»
گزارش تحلیلی هفته؛ ۱۴۰۲؛ اعتصاب؛ اعتراض
– اعتصاب کارگران پیمانی صنعت نفت و پالایشگاه‌ها نمادی گویا از نارضایتی و اعتراضات نیروی کار در ایران است. طی هفته گذشته از بازنشستگان تا کادر درمان نیز اعتراضاتی را در شهرهای مختلف برگزار کردند.
– این اعتراضات بر اساس حقوق اقتصادی و امنیت شغلی و رفاهی و بر بستر نارضایتی عمومی از کلیّت نظام جمهوری اسلامی شکل گرفته که بیش از چهار دهه است نه تنها در توزیع منابع بلکه در توزیع عدالت اجتماعی در کشور نیز ناتوان بوده و تنها به سود «خودی»ها عمل کرده است.
– سرکوب به بهانه «حجاب»، مسمومیت‌های سازمانیافته دانش‌آموزان و موضوعات کلان چون بحران آب و خشکسالی، مشکل تأمین انرژی برق در تابستان و کمبود بنزین در کنار افزایش تورم و گرانی از عوامل تشدید کننده پتانسیل اعتراضی در آینده نزدیک هستند.
– مقامات جمهوری اسلامی که از هشت ماه پیش با جنبش فراگیر ملی و انقلابی علیه خود روبرو شده‌اند، همچنان جز سرکوب نه راهکاری و نه اراده‌ی برای حل مشکلاتی دارند که رویهم انباشته شده‌اند.

© Copyright Notification: This video is originally produced by IranTV on youtube (youtube.com/IranTV) and all rights are preserved for us. using our contents without permission results in our legal claim.