ایران به پا خاست ! فراخوان اعتراضات سراسری شروع شد، آخوند ها یک به یک شروع به اعتراف کرده اند

ایران به پا خاست ! فراخوان اعتراضات سراسری شروع شد، آخوند ها یک به یک شروع به اعتراف کرده اند به همراه اخبار ایران و جهان، فیلم، ویدیویهای سکس اسلامی و دوربین مخفی و دیگر مطالب سرگرم کننده در مجله ویدیویی توفیدز.

جستجوی سایت

ایران به پا خاست ! فراخوان اعتراضات سراسری شروع شد، آخوند ها یک به یک شروع به اعتراف کرده اند

© Copyright Notification: This video is originally produced by IranTV on youtube (youtube.com/IranTV) and all rights are preserved for us. using our contents without permission results in our legal claim.

درود…. حتما در خبرها شنیده اید که این روزها اوضاع جامعه تا چه اندازه در التهاب است، در پی گرانی های اخیر فراخان اعتراضات سراسری در جای جای ایران به گوش می رسد. به ویژه برای جمعه آینده که تقریبا در همه شهرهای ایران فراخوان برگزاری اعتراضات سراسری توسط گروه های آزادی خواه ایرانی داده شده و هم مردم و هم نیروهای امنیتی در حال آماده شدن برای این روز هستند. برخی تحلیلگران سیاسی احتمال داده اند که قیامی که در طی یک ماه آینده شکل خواهد گرفت می تواند گسترده تر و جدی تر از آبان ماه 98 باشد. همین دیروز اولین شعله های این قیام در خوزستان برپاشد، به طوری که نیروهای امنیتی با سراسیمگی اقدام به قطع کردن اینترنت و راه های ارتباطی مردم کردند. اما در این میان سخنان جوادی آملی ، آ[ونتد حکومتی در مورد وضعیت جامعه، پرده از یک حثیثت بزرگ برداشته است که نشان می دهد هدف ر ج ا از فقیر تر کردن مردم چیتس؟

مطالب مرتبط