ایران در تلاطم ! آخرین اخبار از اعتراضات سراسری در کشور به مناسبت سالگرد آبان 98

ایران در تلاطم ! آخرین اخبار از اعتراضات سراسری در کشور به مناسبت سالگرد آبان 98 به همراه اخبار ایران و جهان، فیلم، ویدیویهای سکس اسلامی و دوربین مخفی و دیگر مطالب سرگرم کننده در مجله ویدیویی توفیدز.

جستجوی سایت

ایران در تلاطم ! آخرین اخبار از اعتراضات سراسری در کشور به مناسبت سالگرد آبان 98

آبان، ماه عجیبی است. برای مردم ایران ماه آبان با روز کوروش بزرگ، زادروز محمدرضاشاه و تاجگذاری شاهنشاه فقید اییران و تولد شاهزاده رضا پهلوی گره خورده است. اتفاقاتی که به گفته رفیقدوست از جلسه محرمانه اوایل شورش 57 در حضور حمینی موجب شد که ر ج ا سعی کند با رقم زدن اتفاقاتی در کشور و نام گذاری 13 آبا به نام های مختلف، مناسبهای مردمی که گفته شد را تا حد امکان به حاشیه ببرد و در آبان مان مناسبت های جعلی بسازد. اما نه تنها این فریب و حربه رژیم کارآمد نشد، بلکه ر ج ا اکنون با این چالش مواجه شده است که آبان ماه حماسه مردمی شده است که در آبان ماه سال 1398 در مقابل ظلم حکومتی ایستادند و نشان دادند که دیگر تمام است ماجرا…..

© Copyright Notification: This video is originally produced by IranTV on youtube (youtube.com/IranTV) and all rights are preserved for us. using our contents without permission results in our legal claim.

In this episode we talk about the financial and economic crisis which makes people to confront with the ruling authority. its hard for them to even visit other countries due to the very high ticket prices and dollar currency exchange rate.

مطالب مرتبط