این هم سند قتل رفسنجانی

این هم سند قتل رفسنجانی در مجله ویدیویی توفیدز. حاوی اخبار ایران و جهان، فیلم، ویدیویهای سکس اسلامی و دوربین مخفی و دیگر مطالب سرگرم کننده.

جستجوی سایت
اهمیت:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
نخستین عکس رفسنجانی پس از مرگ

آنچه که از گزارشهای پزشکی و شاهدان نزدیک خبر رسیده گویند ضربه بسیار سنگین به گیجگاه راست رفسنجانی سبب سوراخ و شکستگی شده و ضربه دیگری استخوان گونه سمت چپ و بینی رقسنجانی که نشان از یک درگیری شخصی دارد سپس با حالت بیهوشی وی را به درون اشتخر آب پرت کردند که شش ها پر از آب شد.
لازم است بدانید که از سرای دار محل شنا نیز خبری نیست زیرا وی در یک گزارش به خبرنگاری گفته بود دو مرد قوی هیکل آمدند و برق ها را خاموش کردند و گفتند آقا نمیخواهد مزاحم شود. سپس سرایدار گفت اقای هاشمی نیز بارها اینجا آمدند و شنا کردند ولی هرگز برق ها را خاموش نکردند!! یکی از آن دو آقا هم تشریف می آورند یعنی خامنه ایی !!! 
زیرا با خاموشی کل ساختمان دروبین های مدار بسته نیز نمی توانستند فیلم بگیرند و تقریبا محیط تاریک تر شده بود. رفسنجانی از رختکن بیرون آمد و گویای جویای برق رفتگی شده بود ناگهان با این دو مرد تنومند روبرو شد و رفسنجانی توان کشمکش و درگیری را نداشت ولی تلاش نمود آن دو مرد را از خود دور کند که بی نتیجه ماند. پزشک قانونی همه آثار زخم درگیری را تایید کرده است.
تا کنون هم از سرای دار و هم از گزارشگر در محل خبری نشده است.
اگرچه نماز میت خواندن آشکار خامنه ایی بر مرده رفسنجانی و حجت الاسلام خطاب کردن رفسنجانی و شیطا اکبر خودی خطاب کردن رفسنجانی همه دلیل آشکار کشتن رفسنجانی و بیرون کردن رفسنجانی از مدار قدرت می باشد که ستون اصلی اعتدالگرایان و اصلاح طلب ها را تشکیل میداد اکنون راه برای برجیدن مهره های کوچکتر بسیار هموار شده است.
این همان کودتای سپاه است که دیگر نیازی به انتخابات مسخره چهار سال یکبار نظام نیست که برخی رسانه های حامی جمهوری اسلامی با بوق کرنا مردم را فریب می دادند و به پای صندوق می آوردند.
اکنون سپاه و خامنه ایی شمشیر را از رو بسته اند که دیگر دیر شده است زیر صدای ریزش بلند سرنگونی می آید حتی نمایش کشتار و کودتای شیوه استالین و لنین نیز دردی را برای سپاه و نظام سراسر خون جنایت جمهوری اسلام دوا نمیکند.
چه زیباست شنیدن صدای سرنگونی که در راه است.
زنده باد آزادی پاینده ایران.
نیک جعفرزاده
مطالب مرتبط
اپلیکیشن موبایل توفیدز
مطالب دیگر