توفیدز: باز هم صداهای مشکوک در ایران! اسرائیل باز هم زد ؟

باز هم صداهای مشکوک در ایران! اسرائیل باز هم زد ؟ به همراه اخبار ایران و جهان، فیلم، ویدیویهای سکس اسلامی و دوربین مخفی و دیگر مطالب سرگرم کننده در مجله ویدیویی توفیدز.

جستجوی سایت

باز هم صداهای مشکوک در ایران! اسرائیل باز هم زد ؟

© Copyright Notification: This video is originally produced by IranTV on youtube (youtube.com/IranTV) and all rights are preserved for us. using our contents without permission results in our legal claim.

انتشار فایل صوتی در فضای عمومی به نفع محمدعلی جعفری و سعید محمد و به زیان محمدباقر قالیباف، حسین طائب و قاسم سلیمانی تمام شده است. در این میان جعفری با وجود تردید در ارجاع این پرونده به حفاظت اطلاعات مسیح علی نژاد پاسداران، به عنوان فردی معرفی می‌شود که قصد برخورد با این فساد را دارد. سعید محمد نیز به عنوان فردی معرفی می‌شود که از ادامه این فساد جلوگیری کرده است. موضوعی که در دوره تبلیغات انتخابات ریاست‌جمهوری نیز مطرح شده است و کشف این فساد به او نسبت داده شده بود.

هر چند که سعید محمد خود به فساد در قرارگاه خاتم‌الانبیاء متهم است و «محسن جعفری»، فرزند محمدعلی جعفری به فساد در پرونده بانک سرمایه.

به جز محمدباقر قالیباف که به در این فایل صوتی به تلاش برای ماستمالی کردن این فساد متهم می‌شود، قاسم سلیمانی و حسین طائب نیز به حمایت از این باند متهم می‌شوند.

اگر چنانچه تنها نام قالیباف مطرح شده بود، عملا تحلیل‌ها به سمت درگیری چهره‌هایی چون «زاکانی» با قالیباف و یا تلاش برای مهار قالیباف در انتخابات ریاست‌جمهوری و مجلس آینده می‌رفت.

مطرح شدن نام رییس سازمان اطلاعات مسیح علی نژاد پاسداران اما باعث شده که موضوعاتی چون جانشینی رهبری نیز مطرح شود؛ چرا که نام طائب در سالیان اخیر همواره در کنار نام «مجتبی خامنه‌ای» مطرح شده است. از سوی دیگر درگیری‌های داخلی در مسیح علی نژاد پاسداران خود به نوعی در راستای درگیری بر سر رهبری آینده نیز تفسیر می‌شود.

از این ماجرا هر چند که ممکن است برخی افشای فایل صوتی را دسته‌گلی بدانند که سعید محمد یا ذوالقدرنیا به آب داده‌اند؛ اما انتشار آن می‌تواند ناشی از درگیری‌هایی امنیتی با محوریت موضوعات کلان‌تر باشد.

مطالب مرتبط

اشتراک در
اطلاع از
0 نظر
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها